شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

تاثیر بهینه سازی سایت در کسب و کار کوچک شما

نویسنده : مجید سعادت بهینه سازی سایت در کسب و کار کوچک 2018/05/15
تاثیر بهینه سازی سایت در کسب و کار کوچک شما


تاثیر بهینه سازی سایت در کسب و کار کوچک شما : بسیاری از شرکت های کوچک بر این باورند که بهینه سازی موتورهای جستجو محدود به شرکت های بزرگ است که تجارت الکترونیک را در هنگام تهیه استراتژی بازاریابی خود انجام می دهند. این معیار درست نیست چرا که با یک کسب و کار کوچک ، شما می توانید از خدمات جستجوگرها به طور موثر استفاده کنید. بهترین استراتژی های SEO که می توان استفاده کرد عبارتند از :

با اصول اولیه شروع کنید

اول از همه، شما باید یک صفحه کسب و کار ایجاد کنید ( درخواست طراحی سایت شما می توانید از قسمت پیش فاکتور اقدام به اینکار نمایید ) . این یک فرایند ساده است که از شما خواسته می شود تا نام شرکت، آدرس و شماره تلفن خود را وارد کنید. این اطلاعات NAP نامیده می شود. اطمینان حاصل کنید که داده NAP شما با اطلاعات موجود در وب سایت شما منطبق باشد ، زیرا این اطلاعات چیزی است که مشتری هر بار که به صفحه شما وارد می شوند با آن مواجه خواهند شد .

اطلاعات کسب و کار خود را به درستی در سایت خود وارد نمایید .

مهم است که اطلاعات NAP در سایت بدرستی وارد شود . داده های ناپ را در HTML قالب سایت خود نیز وارد نمایید یا از کد HTML برای اطلاعات دقیق تر درباره شرکت خود استفاده کنید. برای مثال، شما میتوانید رتبه بندی ها و بررسی هایی را برای مشتریان خود برای ارزیابی، و همچنین محصولات و خدمات موجود ارائه دهید .

عکس های با کیفیت بالا

هنگام آپلود تصاویر در سایت تجاری کوچک خود، مطمئن شوید که تصاویر با کیفیت بالا آپلود می شود زیرا مشتریان برای سفارش محصولات شما از تصاویر با کیفیت استفاده خواهند نمود تا بتوانند حتی از جزئیات محصولات شما نیز مطلع شوند .

راهنمایی های کار با سایت خود را نادیده نگیرید

بهتر است قسمتی از سایت را برای آموزش و نحوه استفاده از سایت در نظر بگیرید تا کاربران به راحتی بتوانند با سایت فروشگاهی و یا شرکتی شما رابطه برقرار کنند . اگر افراد در هنگام ورود به سایت شما به مشکل برخورد کنند سریع از سایت شما خارج می شوند که این موضوع در بهینه سازی سایت شما بسیار تاثیر گذار می باشد .

از سنو لوکال ایتفاده نمایید .

شما باید کسب و کار کوچک خود را در قسمت بیزینس گوگل ثبت نمایید و همچنین محل کسب و کار خود را روی گوگل مپ به ثبت برسانید تا مشتریان با وارد کردن برند شما بتوانند از طریق گوگل مپ به محل کار شما دسترسی داشته و خود را به محل شما برسانند .

استفاده از شبکه های اجتماعی

شما می توانید محصولات و مالای خود را در شبکه های اجتماعی انتشار داده تا افراد آنلاین در شبکه های احتماعی خود را به سایت شما برسانند . بسیاری از این کسب و کارها در شبکه های اجتماعی فعال بوده و توانسته اند افراد زیادی را از این طریق وارد سایت شرکتی خود نمایند . این افزایش ورودی از طریق شبکه های اجتماعی تاثیر خوبی روی سئو سایت شما خواهد داشت .

ایجاد محتوای کوچک هدفمند

محتوای خوب در وبلاگ و بخش مقالات سایت خود ایجاد کنید. سعی کنید از یک محتوا نویس خوب و با تجربه در این زمینه استفاده نمایید ، محتوای خوب بسیار مهم است . محتوای خوب مشتریان را جذب می کند و بنابراین باعث افزایش ترافیک برای کسب و کار شما می شود.

رسپانسیو کردن سایت

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در تلفن همراه بهینه شده است. ( حالت واکنش گرا رعایت شده باشد ) این به این دلیل است که مردم امروزه از تلفن های هوشمند برای پیدا کردن آنچه که نیاز دارند استفاده می کنند. بنابراین، مشتریانی که از تلفن های همراه خود استفاده می کنند وارد سایت شما خواهند شد و از محصولات شما دیدن خواهند نمود .

از برچسب ها بدستی استفاده نمایید .


سعی کنید از برچسب در محصولات خود استفاده نمایید و زیاد هم از این مسئله استفاده نکنید . برچسب ها برای محصولات تکراری را تکرار نمایید و برای محصولات مختلف از برپسب های مختلف استفاده نمایید .

بهینه سازی موتور جستجو می تواند نتیجه خوبی برای وب سایت موفق شرکت شما باشد.