شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+

تاثیر سایت بر رونق کاری

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت 2021/08/21
تاثیر سایت بر رونق کاری

تاثیر سایت در رونق کاری

برای ما پیش آماده تا برای اینکه بتوانیم به کسب و کار خونق رونق بدهیم روش های مختلفی را تجربه نماییم . گاها پیش آماده به این فکر بیافتیم تاثیر سایت در رونق کاری ما تا چه میزان میتواند اثر داشته باشد . بسیار ساده میتوانید به سئوال خود برسید . شما برای اینکه یک کالای را خریداری نمایید حتما در ابتدا از وب سایت های موجود استفاده نموده اید . شما برای خرید یک گوشی تلفن همراه به افرادی که قبلا برای طراحی سایت فروشگاهی اقدام نموده اند وارد شده و کالاهای موجود را مشاهده نموده اید . 
تا به حال شده برای ثبت نام فرزندان خود در مدارس در فضای وب بدنبال مدرسه مناسب بگردید . خوب اگر فردی اقدام به طراحی سایت مدرسه نکرده باشد شما چطور میتوانستید اطلاعاتی در زمینه همان مدرسه بدست آورید . حال خود را جای این افراد بگذارید که تا چه میزان میتوانید با ارائه خدمات ورودی برای سایت خود داشته باشید و رونق به کسب و کار خود بدهید .
به اختصار مواردی را برای شما در این بخش عنوان خواهیم نمود . که تاثیر سایت در رونق کاری شما تا چه میزان اثر خواهد داشت .
عواملی که کسب و کار را از مکان خاصی دور می کند ، عوامل "فشار" هستند. این موارد شامل افزایش هزینه ها ، رقابت بیشتر ، کاهش تقاضا یا سیستم های ارتباطی و حمل و نقل ضعیف است. برعکس ، آنهایی که یک کسب و کار را به سمت یک مکان می کشانند ، هزینه های کمتر نیروی کار ، افزایش مصرف کننده ، مشوق های دولتی ، بهبود سیستم های حمل و نقل و ارتباطات است.

مشتریان و جامعه

وقتی برای بازدید از مشاغل خود به مشتریان اعتماد می کنید ، جمعیت شناسی موقعیت مکانی بالقوه خود را در نظر بگیرید. مشاغلی که برای خانواده های جوان جذابیت دارد در محلی که متوسط خانه آن بالای 50 سال است ، خوب عمل نمی کند. طراحی سایت پزشکی یک مرکز مراقبت روزانه باید در نزدیکی محل زندگی خانواده های دارای درآمد دوگانه یا محل کار والدین جوان قرار گیرد ، به طوری که کار خود را رها کند. و برداشتن از راه دور نیست اطلاعات سرشماری ایالات متحده را برای مکانهای پیشنهادی خود بررسی کنید.
رقابت
وقتی کسب و کار شما برای حمایت به جامعه محلی متکی است ، باید رقابت را بررسی کنید. در برخی موارد ، نزدیک بودن به چندین کسب و کار مشابه یک مزیت است زیرا یک گروه مصرف کننده را به آن منطقه می کشاند. بنابراین ، اگر مد روز نوجوانان را خرده فروشی می کنید ، نزدیکی به فروشگاه های مشابه دیگر می تواند مفید باشد. همین امر در مورد فست فودها یا رستوران های سریع و پمپ بنزین ها نیز صادق است. با این حال ، اگر شما نیاز به بخش عمده ای از سهم بازار دارید ، مانند یک طراحی سایت خشکبار یا برنامه بعد از مدرسه ، می خواهید مکانی را انتخاب کنید که در آن سرویس دهنده اصلی آن بخش بازار هستید.

منطقه و موفقیت

انتخاب ناحیه تجاری واقعی به نتیجه نهایی کمک می کند. الگوهای ترافیکی و دسترسی را برای مشتریان و کارکنان در نظر بگیرید. این را هم در نظر بگیرید که حتی اگر مکانی دارای منطقه بندی خاصی نباشد ، ممکن است عهد و پیمان و محدودیتی در مورد مکانی که انتخاب می کنید وجود داشته باشد. پیتر کوی ، نویسنده "Bloomberg Businessweek" ، خاطرنشان می کند که در حالی که هوستون ، تگزاس ، هیچ کد منطقه ای رسمی ندارد ، "تفکیک کاربری زمین توسط نیروهای اقتصادی و نه منطقه بندی اجباری اعمال می شود ... توسعه دهندگان از پیمان های خصوصی گسترده و محدودیت های اعمال استفاده می کنند ،" که نقش قابل مقایسه ای را به عنوان منطقه بندی ایفا می کند. "

انتخاب فضا

پس از انتخاب منطقه عمومی ، باید تعیین کنید که برای کسب و کار خود به چه فضایی نیاز دارید. یک تجارت طراحی سایت شرکتی نیاز به دسترسی به خیابان و ویترین فروشگاه دارد. کافی شاپ یا کافه به امکانات آشپزخانه نیاز دارد. اگر انبار و حمل و نقل دارید ، دسترسی به امکانات حمل و نقل ممکن است در اولویت قرار گیرد ، و یک شرکت مونتاژ پرمصرف ممکن است نیاز به پیدا کردن نزدیکترین منبع به نیروی کار ارزان قیمت ، مانند محوطه دانشگاه داشته باشد. از آنجا که مشاغل به طور کلی مکان هایی را برای شروع اجاره می دهند ، هزینه اجاره در منطقه خود را نیز بررسی کنید.
منبع : https://smallbusiness.chron.com/effect-business-location-business-success-596.html
 

مقالات مرتبط