شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

تجارت الکترونیک چیست ؟ و چه نقشی در کسب و کار ما دارد ؟

نویسنده : مجید سعادت سیستم تجارت الکترونیکی 2018/05/11
تجارت الکترونیک چیست ؟ و چه نقشی در کسب و کار ما دارد ؟

تجارت الکترونیک را می توان به عنوان فروش یا خرید محصولات از طریق اینترنت تعریف کرد . اگر شما دنبال موفقیت در دنیای کسب و کار آنلاین هستید ، پس تجارت الکترونیک مهمترین جزء کسب و کار شماست . تجارت الکترونیک از طریق پلتفرمی که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا کالا یا خدمات را بدون در نظر گرفتن هرگونه مرز و موانع ، مبادله کنند ، عمل می کند . بنابراین ، شما یک فرصت عالی برای گسترش پایگاه مشتریان خود از سراسر جهان برای خرید محصولات یا خدمات ارائه شده در سایت خود دارید. برای فروشندگان ، دامنه فروش را به سطح بالاتری افزایش می دهد ، زیرا این فرصت را برای خریداران فراهم می کند تا بهترین خدمات یا کالاها را در هر نقطه از جهان با قیمت های مطلوب پیدا کنند .
برای اعمال ایده تجارت الکترونیک موفق ، ما نیاز به یک وب سایت داریم و همچنین فروشگاه آنلاین ، همراه با دروازه پرداخت امن ، که باید با فروشگاه به طور پیش فرض با هم ادغام شوند و توسط این سایت فروشگاهی انجام معاملات نقدی انجام شود .

چرا مرصاد وب را برای توسعه تجارت الکترونیک خود انتخاب می کنند ؟

شرکت طراحی سایت مرصاد وب تجربه ای عالی در زمینه ارائه راه حل های تجارت الکترونیک دارد . اگر شما به دنبال یک وب سایت بازرگانی و یا شرکتی در بالاترین سطح هستید ، ما می توانیم بهترین راه حل ها را با قیمت های مناسب ارائه دهیم . اگر شما در حال حاضر دارای  یک وب سایت هستید اما سایت شما از نتایج ناامید کننده ای برخوردار می باشد ، شما می توانید از خدمات تجارت الکترونیک شرکت مرصاد وب استفاده و به یک موفقیت تازه دست یابید . با نگاه کردن به نکات زیر می توانید بهترین خدماتی را که ارائه می دهیم را مشاهده بفرمایید .

ما راهکارهای طراحی و توسعه عالی برای سایتهای تجارت الکترونیک ارائه می دهیم که باعث می شود سایت بصری جذاب و بسیار سریع از نظر قابلیت ، پاسخ و تعامل با بازدیدکنندگان ، باشد . راه حل های تجارت الکترونیک ما با خدمات SEO همراه است تا با حضور قوی در نتایج موتورهای جستجو ، بتوانید به کسب و کار خود رونق دوچندان دهید .
برای مدیریت محتوا در وب ، ما یک پلت فرم ( CMS  ) با نام Storm CMS Professional Edition توسعه داده ایم . سیستم مدیریت محتوای وب StormCMS یک پلت فرم برای مدیریت تجارت الکترونیک در وب است . بسیاری از مشتریان ما سالهاست که فهرست محصولات خود را به صورت آنلاین دارند و اکنون می توانند در هر زمان به بسته کامل تجارت الکترونیکی ما ارتقاء پیدا کنند . این مدیریت محتوا دارای دروازه پرداخت امن اختصاصی میباشد . 

سیستم تجارت الکترونیکی باید شامل موارد زیر باشد :

  1. مدیریت کاربر
  2. کاتولوگ محصولات
  3. سبد خرید
  4. سفارشات و فاکتورها
  5. ادغام با دروازه پرداخت امن
  6. مدیریت و گزارش دهی

راه حل های تجارت الکترونیک یکی از مهمترین نکات تخصص و بهره وری ما است . ما چندین پروژه بزرگ تجارت الکترونیک را برای مارکت های بزرگ در بازار راه اندازی کرده ایم . کارایی و اعتبار این فروشگاه ها ، مهمترین شواهدی از تجربه ما در این زمینه می باشد .

مقالات مرتبط