شرکت طراحی سایت مرصاد وب شما را با دنیای جدید وب آشنا میکند. تهران - اقدسیه - بلوار ارتش - مینی سنتی - خیابان بهاران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388

توییتر با کسی شوخی ندارد

نویسنده : مجید سعادت اخبار 2018/09/09
توییتر با کسی شوخی ندارد

توییتر با کسی شوخی ندارد و اگر لازم بداند حساب کاریری افراد را مسدود خواهد نمود . در حال حاظر توییت های رئیس جمهور امریکا برای توییتر دردسر ساز شده است . وی در این شبکه اجتماعی به تهدید و توهین به کشورهای دیگر پرداخته است که خلاف قوانین این شبکه اجتماعی می باشد . 

توییتر : ما با تبعیض مخالفت خواهیم کرد .

قبل از این جنجال ها که رئیس جمهور امریکا به پا کند ، گروهی از منتقدان وی خواستار این بودند تا حساب کاربری وی در این شبکه اجتماعی مسدود شود . آنها بر این باورند که دونالد ترامپ بارها و بارها در توییت خود ار الفاظ رکیک استفاده کرده است و این موضوع با قوانین توییتر مغایرت دارد . و این گمان می رود که از طرف کارشناسان توییتر حساب کاربری دونالد ترامپ بسته شود تا دیگر این اتفاقات در این شبکه اجتماعی رخ ندهد . بسیاری از افراد مشهور دنیا از این شبکه اجتماعی به نحو احسنت استفاده می نمایند و این موضوع برای همه روشن است که توییتر یک شبکه اجتماعی سیاسی می باشد چرا که بسیاری از شخصیت های سیاسی در این شبکه بزرگ در حال فعالیت میباشند .
 

حساب شخصی توییتر دونالد ترامپ در توییتر نزدیک به 54.2 میلیون دنبال‌کننده دارد .

وی در حساب شخصی خود نیز رهبران دیگر کشورها را نیز تهدید می کند یکی از این موارد می توان به تهدید کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در سال گذشته را اشاره کرد .