شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

رابطه ux با رونق در کسب و کار

نویسنده : مجید سعادت اخبار 2018/05/02
رابطه ux با رونق در کسب و کار

در سال های نچندان دور طراحی سایت یک هنر محسوب می شد . اما امروزه با در دسترس بودن ابزارهای طراحی و یا قالب های آماده وردپرس و یا جوملا دیگر این هنر کمرنگ تر شده ولی در عوض باعث رشد و تکامل علم در حوزه طراحی وب سایت شده است . امروزه طراحان سایت بیشتر شبیه مهندسین هستند تا طراح . علت این موضوع بسیار ساده است زیرا سایت به عنوان تبلیغات آنلاین محسوب نشده و الان سایت ها محل کسب و کار بی قید و شرط برای افراد شده است . نه فقط موتورهای تجاری برای عموم بلکه موتور تجاری برای میلیاردرها .
چطور و چگونه افراد با وب سایت ها ارتباط برقرار می کنند و این علم را از کجا آوردند تا کاربر بتواند با یک وب سایت رابطه برقرار کند . چیزی که باعث می شود تا کاربر با سایت در تعامل باشد را  UX می نامند .
UX  به نظر بنده یک مسئله عمومی و و احترام به مشتری است . شما وقتی رابطه کاربری درستی در سایت خود اعمال می کنید بدین منظور است که برای مشتری خود احترام قائلید و تا زمانی که در وب سایت شما در حال گشت و گذار است خاطره خوبی از وب گردی در ذهن وی بجای خواهد ماند .

آیا کاربران آنلاین شما می توانند تبدیل به مشتریان شما شوند ؟

 "Philip Tadrosاز Doejo میگوید : ما در زمانی زندگی می کنیم که همه در حال تجارت فن آوری هستند . سایت شما اگر از طراحی مناسبی برخوردار نباشد . بی ادبی به مشتری است و اسن برای کسب و کار شما بسیار زیان آور است "
به نظر بنده UX بد یک قاتل است یک قاتل کسب و کار اینترنتی شما . تصور کنید شما یک سایت فروشگاهی دارید و در این سایت محصولات خود را برای فروش عرضه کرده اید و در نظر داشته باشید طراحی سایت فروشگاهی شما به درستی انجام نشده باشد آیا مشتری خرید خود را نهایی می کند ؟ نه . طبیعی است سایت باید بگونه ای طراحی شود که افرادی هم تازه به دنیای وب پا گذاشته اند بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار کرد و در سایت شما سردرگم نشوند .
در پایان به شما عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستید عرض می کنم . سایت شما هویت شماست ، کلاس کاری شماست پس حتما طراحی سایت خود را به اشخاص با تجربه بسپارید تا در کسب و کار خود در فضای رقابتی اینترنت موفق شوید . سایت باید طوری طراحی شود تا ساعت ها کاربر در سایت شما وقت خود را سپری نماید و از مطالب مفید شما بهره ببرد . موفق باشید .
 

مقالات مرتبط