شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

رازهای بهینه سازی سایت

نویسنده : مجید سعادت آموزش بهینه سازی سایت 2018/05/02
رازهای بهینه سازی سایت

رازهای بهینه سازی سایت را در حال مطالعه می باشید . بحث سئو به شکلی هست که بعد از آشنایی با آن باید از اخبار سئو ، الگوریتم های جدید که ممکن است در آینده اضافه شوند اطلاع داشته باشید . اما منظور ما این نیست که هر روز قرار است تغییرات قابل توجه صورت بپذیرد اما ممکن است توسط یک الگوریتم تمامی محاسباتی که داشتیم از بین برود چرا که ما بر اساس آن الگوریتم ها در سایت تغییراتی را اعمال می کنیم . 
برای مثال بهینه سازی که در سال 1999 انجام میشد با الان یکی نیست امروزه تعداد وب سایت ها بسیار بیشتر شده است و الگریتم های آن زمان اصلا قابل استفاده نیست و ممکن هست در صورت استفاده نتیجه ای نگیریم و وضعیت سایت ما بدتر شود . امروز کمتر پیش می آید شرکتی ، فروشگاهی و سازمان ها و یا اشخاصی مثل بازیگرها و ورزشکارها سایتی نداشته باشند زیرا به وسیله همین سایت میتوانند خدمات ، کالا و خودشان را به میلیون ها نفر معرفی نمایند . 

آیا داشتن وب سایت کافی هست یا نه ؟

جواب خیر هست . دلیلش این است وقتی در خواست طراحی سایت دارید و سایت خود را راه اندازی میکنید بسیاری از افراد سایت شخصی شما و آدرس آنرا نمی دانند و در نتیجه نه خدمات و نه محصولات و حتی شما را نمی شناسند .یک مثال ساده بزنم ، سایت مرصاد وب را در نظر بگیرید شما ممکن است از راه های مختلفی وارد سایت ما شده باشید یا از طریق جستجو در موتورهای جستجو و یا تبلیغات و یا معرفی دوستان به این سایت رسیده باشید . ممکن کلمات مختلفی مانند طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، آموزش بهینه سازی سایت و یا هرچیز دیگری وارد سایت ما شده باشید . 
حالا ما باید چه کار انجام بدیم تا فردی در موتور جستجو کلمات کلیدی ما را وارد می کنند سایت ما را مشاهده و وارد سایت شوند به این عملیات سئو می گویند . خوب مطمئنا این کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه ای زیادی در زمینه بهینه سازی سایت دارد . زیرا زمانی شما در مورد موضوع خاصی در گوگل سرچ می کنید میلیون ها سایت برای شما به نمایش در خواهد آمد و شما باید به گونه ای سایت را بهینه کرده باشید تا در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرید . 

ما در این دوره تمام تکنیک های که باعث می شود تا شما را در نتایخ اولیه گوگل قرار بدهد آشنا خواهیم نمود .

با ما همراه باشید . مبحث بعدی سئو چیست ؟
 

مقالات مرتبط