شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت آتلیه برای آن دسته از عزیزانی که در زمینه عکاسی فعالیت دارند توصیه می شود . شاید برای شما این پرسش ایجاد شود ممکن است یک عکاس نیاز به طراحی سایت آتلیه داشته باشد ؟ جواب ما آری است . حال ما از شما میپرسیم ؛ شما هنرمند عزیز چطور هنر عکاسی خود را به دیگران عرضه میکنید ؟ چند نفر در روز به آتلیه شما سر میزنند و از آثار شما دیدن مینمایند ؟ 
در حال حاضر افراد برای انتخاب یک آتلیه عکاسی خوب از طریق اینترنت جستجو کرده و با ورود به صفحات در نتایج جستجو یکی از آن سایت ها را که از لحاظ گرافیک ، رنگ بندی ، رابط آسان کاربری و در کل کاربر پسند میباشد را انتخاب و از امکانات و سرویس های آن که در وب سایت قرار داده شده است مطلع می شود و در صورت تمایل به محل آتلیه مراجعت می نماید .
حال اگر شما در فضای اینترنت اقدام به طراحی وب سایت آتلیه نمایید از چند جهت حائز اهمیت است . ما می توانیم با طراحی بخش گالری در سایت این قابلیت را ایجاد نماییم تا شما نمونه کارهای عکاسی را در معرض دید عموم قرار دهید تا دیگران از نحوه و مهارت عکاسی شما مطلع شوند . 
با طراحی بخش کاتالوگ و تعرفه ها می توانید قیمت خدماتی را که به مشتریان ارائه میدهید را درج نموده تا کاربر با ورود به این بخش از تعرفه عکاسی و فیلمبرداری شما با خبر شود . با این کار باعث شده اید تا افراد در هنگام مراجعه به آتلیه عکاسی شما پیش زمینه ای از مبالغی را که باید هزینه کنند را داشته باشند .
با طراحی بخش خدمات میتوانید کلیه سرویس های را که قادر به انجام آن هستید را لحاظ نمایید از قبیل فیلمبرداری از مجالس ، فیلمبرداری صنعتی ، عکاسی از مجالس ، عکاسی صنعتی و همچنین آتلیه مربوط به کودکان و .... 
در بخش تماس با ما میتوانید آدرس محل آتلیه را هم به صورت متن و هم به صورت نقشه قرار دهید . شماره تلفن ها و فرم ارتباط با مدیریت را طراحی نموده نا کاربران به آسودگی هر چه تمام تر در محل کار شما  حاضر شوند و از خدمات شما استفاده نمایند . 

نمونه کار های مربوط