شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت آموزشی برای یک مرکز آموزش بسیار مهم می باشد . امروزه افراد با جستجو در فضای اینترنت بدنبال مطالب آموزشی خود میگردند تا به صورت مجازی به یادگیری مطالب بپردازند . پس چقدر خوب است این محتواها از منابع معتبرتری از طریق طراحی سایت دانشگاهی و یا مدرسه به دست دانشجویان و دانش آموزان برسد چرا که در حال حاضر وب سایت ها برای جذب کاربر دست به هر کاری می زنند تا افراد را به سمت سایت خود بکشانند . مدیران محترم مراکز آموزشی می توانند با طراحی وب سایت آموزشی خوب کمک بسیار زیادی را به دانشجویان خود نمایند تا حداقل در کسب علم دچار مشکل نشوند . 
در طراحی وب سایت آموزشی چندین مورد را باید رعایت نمود یکی از آن موارد حالت واکنش گرا یا رسپانسیو بودن سایت می باشد زیرا بسیاری از افراد از طریق تلفن های همراه خود و یا تبلت وارد سایت شما خواهند شد . پس سایت باید طوری طراحی شود تا در تمامی دستگاه های هوشمند به درستی نمایش داده شود .
یکی دیگر از مواردی که باید رعایت شود نحوه چیدمان مطالب سایت میباشد . سایت آموزشی به گونه ای باید طراحی شود تا کاربر بتواند به راحتی به تمامی مطالب سایت دسترسی داشته و از آنها استفاده لازم را ببرد . انتخاب فونت مناسب ، رنگ بندی مناسب سایت بسیار حائز اهمیت است چرا که در سایت های آموزشی و آموزشگاه از مطالب فراوانی پر شده است و کاربر بنا به نیاز خود آن مطالب را مطالعه خواهد نمود و ممکن است زمان زیادی را بسته به حجم محتوا سپری کند پس فونت سایت و رنگ بندی سایت به گونه ای باید انتخاب شود تا کاربر کمتر اذیت شده و در سنوات بعدی نیز از مطالب سایت شما استفاده نماید .