شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت آژانس مسافرتی برای مراکز خدمات مسافرتی حائز اهمیت است . از قدیم الایام مسافرت و گشت و گذار برای ما ایرانیان امری  بسیار مهم بوده است ، رفتن به سفر هم نیاز به زمان مناسبی نیست شما هر وقت تصمیم به سفر بگیرید می توانید به مسافرت بروید فقط قبل از آن باید در مورد مکان های که قرار است بروید تحقیقات لازم را به عمل آورید تا سفری خوش برای شما قلمداد شود . 
بدست آوردن اطلاعاتی در مورد اماکن گردشگری ، هتل ها ، اطلاعات جغرافیایی ، وسایل حمل و نقل ، نقش مهمی را در سفر برای ما ایفا می کند ولی بدست آوردن این همه اطلاعات یکجا کاری سخت و دشوار می باشد و طبیعتا نیاز به زمان زیادی دارد . بنابراین شما مدیریت محترم آژانس مسافرتی می توانید با ایجاد یک وب سایت آژانس مسافرتی خوب راه را برای آندسته از افرادی که بدنبال تورهای مسافرتی هستند هموار ساخته و تمامی این اطلاعات را یکجا در اختیار آنها قرار دهید .
شما می توانید در وب سایت مسافرتی خود تمامی اطلاعات مربوط به تورها و پکیج های مسافرتی را که ارائه می دهید ، به مشتریان اطلاع رسانی نموده تا کاربران  با وارد شدن در سایت از قسمت های مختلف وب سایت دیدن نموده و از سرویس های که در مورد تورها و پکیج های مسافرتی به مشتریان خود میدهید ، مطلع شده و با اطمینان برای سفری که قصد آن را دارند تصمیم گیری کنند و در انتها مشتری هر پکیج و توری که مورد رضایتش بود انتخاب و از همان قسمت می تواند سفارش آنلاین دهد . 
جهت پرداخت آنلاین روش های مختلفی را در طراحی سایت گردشگری و مسافرتی و در کل طراحی وب سایت آژانس مسافرتی می توان اعمال نمود ، مطمئن باشید شرکت مرصاد وب در مورد نحوه پرداخت و سفارشات راهنمایی های لازم را به شما عزیزان خواهد نمود . در صورتیکه تراکنش ها به صورت صحیح و کاربرپسند طراحی شود ، خاطره خوبی از خرید آنلاین برای مشتریان به جای خواهد ماند اگر تمامی این موارد از قبیل دریافت مدارک و صدور بلیط و ... به صورت یکجا و سریع انجام شود مشتری وقت کمتری را صرف خواهد کرد و سریعا به مقصود خود خواهد رسید و هنگامیکه سهولت استفاده از این امکانات را یکجا ببیند مطمئنا وب سایت شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهد کرد .
ما می توانیم قابلیتی را در پنل کاربران طراحی کنیم تا شما مستقیما با مشتریان در ارتباط بوده و بلعکس . تا اگر کاربران سایت شما در مورد تورها و پکیج های مسافرتی سوال داشتند با آنها در تعامل باشید . همچنین می توانیم با طراحی پشتیبانی آنلاین در پنل کاربران آنها را مستقیما به بخش پشتیبانی سایت شما متصل نموده و به صورت زنده با هم چت نمایند .
این کار جندین مزیت دارد ؛ اول اینکه شما باعث شده اید تا مشتریان بیشتری به سمت شما حرکت نمایند و دوم اینکه توانسته اید بانک اطلاعاتی تماس از مشتران خود داشته و در نهایت با ارسال ایمیل و اس ام اس های تبلیغاتی دوره ای ، آنها را از جدید ترین محصولات و پکیج های مسافرتی  آگاه سازید .  
 

نمونه کار های مربوط