شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+

طراحی سایت اجاره ویلا

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت اجاره ویلا 2021/02/23
طراحی سایت اجاره ویلا

طراحی سایت اجاره ویلا یکی از سفارشاتی است که برای شرکت طراحی سایت مرصاد وب مشتریان در نظر می گیرند . خدا را شکر می کنیم که تعداد این نوع وب سایت ها روز به روز در حال گسترش بوده و این فرهنگ که افراد املاک مورد نظر خود را در فضای اینترنت جستجو می کنند در حال رشد و نمو می باشد که می تواند بسیار برای جامعه مفید باشد . ما مقداری از این بحث را در بخش مزایای طراحی سایت املاک بیان کرده ایم و همچنین شما عزیزان می توانید در مورد طراحی سایت املاک نیز در بخش مربوطه مطالعه نمایید اما باید عرض کنیم که در طراحی سایت اجاره ویلا  نیز تفاوت های با طراحی سایت املاک ارزان دارد که به ایم مقوله خواهیم پرداخت .

طراحی سایت اجاره ویلا

این نوع وب سایت قالبا ظاهری مشابه با سایت های املاک دارند ولی در بتن و امکانات تفاوت های دارد که می توان از جمله به حالت رزرو ویلا در این نوع وب سایت ها اشاره نمود . ما می توانیم قابلیت رزرو را بگونه ای در این نوع سایت ها برای شما لحاظ کنیم که کاربران بتوانند ساعت ورود و خروج را تعیین نمایند و از طرفی شما می توانید مبالغ روزهای هفته را بروی تقویم به کاربران خود نمایش دهید همچنین می توانید پنلی برای کاربرانی که در این زمینه فعالیت دارند اختصاص دهید تا اگر ویلایی برای اجاره دارند در سایت شما ثبت نمایند و شما پورسانت خود را برداشت نمایید . در طراحی سایت اجاره ویلا امکانات فراوانی را می توان لحاظ نمود و همچنین این نوع وب سایت ها می توانند به درگاه بانکی نیز متصل شده و شما بیعانه خود را هنگام رزرو توسط کاربر دریافت نمایید .
طراحی سایت اجاره ویلا هم به صورت طراحی سایت اختصاصی و هم به صورت طراحی سایت وردپرس می تواند باشد که بسته به نوع فعالیت و هزینه طراحی سایت متفاوت خواهد بود که در مورد هر کدام مقالاتی نوشته شده است که می توانید در بخش های مربوطه مطالعه نمایید .