شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
 طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی  طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی برای آندسته از عزیزانی که در گذشته وب سایت داشته اند و در حال حاضر سایتشان جوابگوی نیازهایشان نیست مناسب است . طراحی این نوع وب سایت ها صد در صد به سلیقه خود کاربر طراحی می شود و تمامی امکاناتی را که مورد نیاز وی می باشد قرار خواهیم داد . در طراحی وب سایت اختصاصی دو مورد را حتما باید شرح دهیم : طراحی یک سایت اختصاصی نیاز به زمان بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس و یا جوملا دارد زیرا در این نوع وب سایت ها از مدیریت محتوای اختصاصی استفاده خواهد شد و مورد بعدی هزینه طراحی سایت اختصاصی می باشد که طبیعتا قیمت طراحی این سایت ها از مابقی سایت ها بیشتر است .
بعضی از سایت ها را نمی توان بر روی سی ام اس ورد پرس و یا جوملا برد مانند طراحی سایت پیش بینی فوتبال و یا طراحی سایت شرط بندی . زیرا این سایت ها نحوه برنامه نویسی متفاوتی با دیگر سایت ها دارد و ناچارا باید از مدیریت محتوای اختصاصی استفاده نمود . سایت های که به صورت اختصاصی طراحی می شوند چندین مزیت نسبت به مابقی وب سایت ها دارند که عبارتند از :
  1. برنامه ریزی و پیاده سازی تمامی ایده های مشتری از صفر تا صد
  2. امکان تغییر قالب سایت در آینده 
  3. بهینه سازی بهتر 
این نوع وب سایت ها قابلیت های بسیار زیادی دارند که در جلسه حضوری در شرکت به شما عرض خواهیم کرد . 
البته باید عرض کنیم منظور از طراحی وب سایت اختصاصی همان مدیریت محتوا و همچنین قالب سایت می باشد و در طراحی سایت وردپرس ما فقط از سی ام اس وردپرس استفاده می کنیم قالب را شرکت طراحی کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد . در جریان باشید به هیچ وجه از قالب های آماده در طراحی سایت استفاده نخواهد شد مگر اینکه خود کاربر در خواست داشته باشد و یا سایتی که دارد را بخواهد توسط شرکت مرصاد وب بهینه سازی شود .
اگر دقت کرده باشید بزرگترین سایت ها در ایران و خارج از کشور از طراحی سایت اختصاصی استفاده کرده اند و آن هم دلیلش باز بودن دست طراح در طراحی و برنامه نویسی و همچنین بهینه سازی . پس ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر در ابتدای راه هستید از قالب های آماده استفاده کنید و خود را در دنیای مجازی محک بزنید و در صورت موفقی اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی نمایید . 
امیدوارم با این مقاله توانسته باشیم مزیت های وب سایت اختصاصی را نسبت به دیگر وب سایت ها برای شما بازگو کرده باشیم . شما عزیزان می توانید برای سفارش سایت خود از بخش پیش فاکتور سایت اقدام نمایید و چنانچه نیاز به مشاوره دارید از طریق بخش تماس با ما با شرکت طراحی سایت مرصاد وب درتماس بوده و از راهنمایی و مشاوره همکاران ما بهرمند شوید . بخش پرسش و پاسخ شما را برای رسیدن به جواب کمک خواهد کرد . ما منتظر شما هستیم .