شرکت طراحی سایت مرصاد وب شما را با دنیای جدید وب آشنا میکند. تهران - اقدسیه - بلوار ارتش - مینی سنتی - خیابان بهاران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388

طراحی سایت ارزان

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت 2018/08/08
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان : شرکت طراحی سایت مرصاد وب به جهت بهرمندی بیشتر کاربران عزیز طی این چند سال تصمیم بر آن دارد تا برای مشتریان خود پکیج های را ارائه نماید تا بیشتر افراد بتوانند از آن بهرمند شوند لذا طراحی سایت ارزان را در دستور کار خود قرار داده است . در طرحی وب سایت ارزان نه اینکه از کیفیت کار زده شود بلکه در بعضی موارد نیز از طراحی سایت اختصاصی خود نیز بیشتر حساسیت به خرج داده است تا سایتی که برای مشتریان خود طراحی می کند از کیفیت بالای برخوردار باسد حال می خواهد این نوع سایت ها از قیمت پایینتری برخوردار باشد .

طراحی سایت ارزان

همانطور که عرض شد در طراحی سایت ارزان سعی بر آن شده تا از کیفیت سایت کاسته نشود ولی امکاناتی که در سایت برای مشتریان قرار داده شده از امکانات کمتری برخوردار می باشد ولی سایت قابل ارتقا می باشد و می توانیم امکاناتی که یک کاربر نیاز دارد را در همین سایت ارزان نیز بگنجانبم . بسیاری از شرکت های طراحی سایت در طراحی این نوع وب سایت ها شده از قالب های آماده استفاده می کنند چه وردپرس و چه جوملا اما ما این نوع سایت ها را در بسته های اختصاصی تقدیم شما عزیزان می کنیم و هدف از اینکار جلب رضایت مشتریان شرکت طراحی سایت مرصاد وب می باشد . 
ما در بخش پیش فاکتور قسمتی در باره طراحی سایت ارزان نداریم اما شما عزیزان می توانید با حضور در شرکت و یا به صورت تلفنی از امکانات تین نوع وب سایت ها نیز مطلع شوید و به شما این اطمینان را می دهیم که کارشناسان ما به صورت کامل مشاوره های لازم را در این خصوص به شما عزیزان خواهند نمود . یکی از دلایلی که شرکت مرصاد وب اقدام به اینکار نمود جال اقتصادی مملکت است که با افزایش روز به روز ارز و کالا بسیاری از افراد خود را برای تهیه وب سایت شخصی خود تمایلی را نشان نمی دهند چرا که فکر می کنند طراحی وب سایت برایشان خرج فراوانی را دارد در صورتیکه که با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهند شد که برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود هزینه بسیار کمتری را تا راه اندازی مغازه خواهند نمود ما با ارائه این نوع طراحی سایت یعنی طراحی سایت ارزان این سوء تفاهم را از کاربران سعی کرده ایم از بین ببریم و خدا رو شکر تا بحال موفق عمل نموده ایم . 
چنانچه شما عزیزان تمایل به راه اندازی سایت خود را دارید می توانید با تماس با شرکت نسبت به راه اندازی سایت خود اقدامات لازم را بعمل آورید . ما این اطمینان را به شما می دهیم که پرسنل شرکت تا لحظه آخر در کنار شما عزیزان باقی خواهند ماند و شما را تنها نخواهند گذاشت . 
 

مقالات مرتبط