شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت املاک برای افرادی که دارای دفتر مشاوره املاک هستند بسیار مهم میباشد چرا که امروزه بیشتر اشخاص برای خرید و فروش و حتی اجاره مسکن از اینترنت استفاده می کنند  و ملک مورد نظرخود را در فضای مجازی جستجو می کنند ، مشاورینی که صاحب وب سایت میباشند از دیگران در پبشرفت کار خود بسیار جلوتر می باشند ، این افراد ملک های خود را در سایت به ثبت رسانده و از این طریق املاک خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهند . این روش نسبت به روش های قدیمی بسیار بهتر جواب خود را پس داده است . شما با این کار در طیف وسیعتری به تبلیغات املاک خود پرداخته اید و افراد بیشتری را جذب وب سایت خود نموده اید .
هم اکنون در اینترنت می توانید کلمه فروش ملک و یا هر کلمه دیگری را جستجو کنید تا متوجه عرایض بنده شوید . بسیاری از همکاران شما که روش های مدرن و بروز را برای خرید و فروش املاک خود انتخاب کرده اند بسیار موفق تر شما هستند و به کسب و کار خود رونق دوچندان داده اند آنها فقط نسبت به طراحی وب سایت املاک خود اقدام جدی کرده و توانسته اند حجم وسیعی از مشتریان شما را به سمت خود بکشانند .
با طراحی سایت املاک باعث شده اید تا افراد بیشتری شما را شناسایی کرده و از سرویس های که در وب سایت خود به آنها عرضه داشته اید اسفاده های بیشتری را ببرند . برای مثال فردی ملکی دارد و در خارج از کشور زندگی می کند و می خواهد این ملک ا به فروش برساند به نظر شما چطور می تواند این کار را عملی کند ؟
جواب بسیار ساده است اگر شما دارای یک وب سایت املاک با امکان اینکه ثبت ملک داشته باشد را دارا باشید وارد سایت شما شده و ملک خود را در سایت شما به ثبت خواهد رساند و کاربران زیادی با ورود به سایت شما این ملک را مشاهده کرده و در صورت تمایل از شما خربداری خواهند نمود .
در طراحی سایت املاک چند نکته را باید رعایت نمود یکی اینکه  ظاهر سایت در اوج سادگی ، زیبا و جذاب باشد . دوم کاربر پسند باشد تا افراد بتوانند از امکاناتی که در سایت شما بکار برده شده بیشترین استفاده را ببرند . ممکن است افرادی که وارد وب سایت شما می شوند با چگونگی استفاده امکانات سایت املاک شما دچار مشکل شوند پس سایت باید به گونه ای طراحی شود تا همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند .

طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک باید از همان ابتدا سئو سایت رعایت شود تا در آینده بتوانید سایت خود را در نتایج اولیه گوگل مشاهده نمایید پس ما به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم تا  از گروه سئو شرکت طراحی سایت مرصاد وب این سرویس را درخواست نمایید . همانطور که می دانید و در مقاله مزایایی طراحی سایت املاک به شما عرض کردیم چنانچه می خواهید از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید حتما نسبت به طراحی سایت املاک خود اقدام نمایید و زمان خود را از دست ندهید هم اکنون می توانید از بخش پیش فاکتور سایت املاک خود را در مرصاد وب سفارش دهید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما در تماس باشند .

 

نمونه کار های مربوط