شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت انتشارات ، متاسفانه فرهنگ کتاب خواندن در کشور عزیزمان جایی ندارد ، البته افراد زیادی هم هستند که علاقه به کتاب خواندن دارند حال این کتاب می خواهد به صورت فیزیکی و یا مجازی باشد . خیلی از همین افراد علاقه مند به کتاب خواندن ، کتاب‌های خود را از طریق اینترنت جستجو کرده و پیدا می کنند. چنانچه یک سایت انتشارات به درستی طراحی و پیاده سازی گردد و قسمت‌های مختلف سایت به درستی دسته بندی شده باشد می توانند برای کسب و کار شما اثر بخش بوده و شما را از نظر درآمدی رونق دهد. 
در انتها سایت انتشارات شما می تواند بازدیدکنندگان را به مشتریان خود تبدیل کند و از آنها بخواهید به محل کار شما مراجعه نموده و با بستن قرارداد در مورد انتشارات کتاب های شان به آنها کمک نمایید و یا از کتاب های شما به صورت حضوری نیز دیدن نمایند. 
مطمئن باشید بازدیدکنندگان سایت انتشارات شما از شما نمونه کارها و سابقه مشتریان قبلی را خواهند پرسید تا با روند کاری شما آشنا شده. می توانید کارهای شاخص خود را یا اسامی و بیوگرافی نویسندگان مطرح که نزد شما کتاب خود را به چاپ رسانده اند با دسته‌ بندی منظم در صفحه اول سایت قرار داده تا بازدیدکنندگان از نمونه کارها و همچنین سابقه مشتریان شما مطلع شده و راحت تر بتوانند نسبت به چاپ کتاب خود در انتشارات شما تصمیم بگیرد 
طبیعی است که اگر نمونه کارها و مشتریان شما بیشتر باشند محتوای شما افزایش پیدا کرده و افراد با فراغ بال بیشتر و مطمئن تر می توانند کار خود را به شما بسپارند و این باعث رونق در کسب و کار شما شده .
ما می‌توانیم در طراحی سایت انتشارات شما بخش خرید آنلاین را لحاظ نماییم تا کتاب های شما به صورت آنلاین خریداری شود و این برای کاربران بسیار جذاب بوده و دست به دست گشته و سایت شما نیز ورودی قابل توجهی خواهد گرفت. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد طراحی وب سایت انتشارات را دارید درخواست اضافه کردن رویداد ها همایش های در آینده را نیز داشته باشید برای مثال شما در سال جاری در نمایشگاه بین المللی شرکت خواهید نمود به راحتی می توانید این موضوع را در سایت به اطلاع دیگران برسانید حتی با جزئیات بیشتر مانند تاریخ ، محل برگزاری نمایشگاه ، تا افراد بتوانند از طریق گوشی های همراه خود به راحتی به غرفه شما دسترسی داشته باشند.
 

نمونه کار های مربوط