شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
 طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس  طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس ، افراد زیادی تمایل به داشتن وب سایت خوب دارند ولی در سر دوراهی قرار میگیرند که از قالب های آماده وردپرس استفاده نمایند و یا از روش طراحی سایت اختصاصی استفاده کنند . ما باید به شما عرض کنیم اگر در ابتدای راه هستید بهتر است از قالب های آماده وردپرسی استفاده نمایید زیرا هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار کمتر از طراحی وب سایت به صورت اختصاصی میباشد . 
در جریان باشید که مدیریت محتوا وردپرس و جوملا از محبوب ترین مدیریت محتواهای هستند که شما می توانید در راه اندازی وب سایت خود استفاده نمایید فقط باید چند نکته را رعایت کنید . نکته اول اینکه قالب های آماده بسیار باگ های کد نویسی دارند و ممکن است بعد از مدتی شما را دچار مشکل خواهید شد . اگر تصمیم داشتید از مدیریت محتوای وردپرس استفاده نمایید بهتر است که قالب را طراحی کنید تا اینکه از قالب آماده استفاده کنید .

طراحی سایت با وردپرس

در حال حاضر تعداد زیادی از سایت ها در حال فروش قالب های آماده وردپرس می باشند که این قالب ها اختصاصی طراحی نشده است و فقط فارسی سازی و راست چین شده اند . سوای اینکه این فارسی سازی و راست چین شده درست باشد برای اینکه این سایت وردپرسی اختصاصی طراحی نشده دارای باگ های بسیار زیادی می باشد که باید توسط یک برنامه نویس خبره رفع باگ شود تا در آینده به مشکل بر نخورد .
قالب های آماده وردپرس از نظر امنیت بعضا دچار مشکل می باشند که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد در حال حاضر افرادی که دارای سایت های وردپرسی میباشند به شرکت مراجعه نموده و درخواست بررسی مجدد سایت وردپرسی خود را دارند و با بررسی های بعمل آمده متوجه می شویم که این سایت ها از نظر امنیتی بسیار مشکل دارند و کدهای که در این سایت ها بکار رفته سئو بسیار سخت شده که ما مجبوریم این قبیل سایت ها را از نو از نظر کد نویسی بررسی و رفع خطا کنیم .
در طراحی وب سایت با وردپرس یکی ار مواردی که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد این است که امنیت خوبی داشته باشند وبخصوص سایت های که در آن تراکنش های مالی فراوانی صورت می پذیرد که اگر از قالب آماده وردپرس استفاده می شود حتما رفع باگ شود تا هکرها نتوانند به راحتی به سایت شما نفوذ کنند . متاسفانه دیده شده افراد در سایت های خود از پلاگین های فراوانی استفاده می کنند یعنی امکاناتی که مورد نیازشان می باشد را با نصب پلاگین وردپرسی رفع نمایند در حالیکی نصب بیش از حد ماژول بسیار خطرناک می باشد . برای مثال وقتی شما از پلاگین های فراوانی استفاده می کنید باعث شده تا ریکویست های فراوانی را به سمت سرور ارسال کرده و همین امر موجب شده تا سرعت لود سایت شما بسیار افزایش پیدا کرده و سئو سایت شما به مشکل برخورد کند . 
یکی دیگر از مواردی که با نصب پلاگین شما به سایت خود ضربه میزنید ورود راحتر هکرها به سایت می باشد از پلاگین های استفاده کنید که مداوم در حال بروزرسانی می باشند . و تاریخ بروزرسانی آنها بسیار نزدیک است . این ماژول ها همگی دارای حفره های امنیتی فراوانی می باشند که اگر رفع نشود برای سایت بسیار خطرناک است .
شرکت طراحی سایت مرصاد وب این اطمینان را به شما می دهد که تمامی طراحی سایت با وردپرس خود را به صورت اختصاصی انجام داده و پلاگین ها نیز اختصاصا درون سایت وردپرسی لحاظ شود تا سرعت لود سایت شما به حداقل برسد و یا اگر سایت وردپرسی دارید که دچار مشکل می باشد تیم طراحی مرصاد وب با کمال میل سایت شما را بروزرسانی کرده و تمامی باگ های سایت شما را رفع نماید.
قالب آماده چند مشکل ممکن است داشته باشد که عبارتند از :
ممکن است دارای باگ های فراوانی باشد که این مشکلات بیشتر امنیتی می باشد .
برای اینکه امکاناتی را به سایت اضافه کنید نیاز به نصب پلاگین میباشد که باعث افت سرعت سایت شده .
و چندین مورد دیگر ....

سایت های که می توان با وردپرس طراحی نمود عبارتند از :
  1. طراحی سایت فروشگاهی 
  2. طراحی سایت شرکتی 
  3. طراحی سایت فروش شارژ
  4. طراحی سایت فروش فایل
  5. طراحی سایت لباس
  6. طراحی سایت املاک 
  7. طراحی سایت شخصی 
  8. ......
ما در شرکت طراحی سایت مرصاد وب با داشتن کادری مجرب ، طراحی سایت با وردپرس را به صورت اختصاصی طراحی و در اختیار مشتریان قرار می دهیم و هیچگاه از قالب های آماده استفاده نخواهیم کرد . ممکن است مشتریان عزیز ما از قبل دارای سایت از نوع وردپرس بوده باشند و بخواهند سایت خود را بهینه سازی نمایند که این کار توسط کارشناسان شرکت ما به نحو احسن انجام خواهد شد . 
در پایان سایت وردپرسی برای راه اندازی سایت فروشگاهی و سایت شرکتی مناسب میباشد در صورتیکه تمامی موارد گفته شده در آن رعایت شده باشد . موفق باشید .