شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت تبلیغاتی ، تبلیغات یک امر ضروری برای شناخته شدن و معرفی یک برند میباشد . شرکت های بزرگ دنیا مثل نایک و آدیداس با اینکه بسیار شناخته شده باشند هنوز در حال تبلیغات محصولات خود هستند و در دنیای بیزینس نیاز به تبلیغات دارند .
بیل گیتس مدیر شرکت مایکروسافت در یک کنفرانس بین المللی اعلام کرد : من اگر هزار دلار داشته باشم ۹۹۹ دلار آن را تبلیغ و فقط یک دلار آن را در جیب خود می گذارم . این سخن از زبان کسی بیان شده است که در زمینه تجارت و روش های کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار موفق بوده و امروزه ثروتمندترین مرد دنیاست .
شما عزیزان میتوانید با طراحی یک وب سایت تبلیغاتی در فضای اینترنت از هموطنان خود دعوت به عمل آورید تا آگهی های خود را در سایت شما درج نمایند و از طریق وبسایت آگهی شما کالاهای خود را خرید و فروش کنند.
در حال حاضر سایت های تبلیغاتی بسیاری در حال فعالیت می باشند که موفق بوده اند مثل دیوار ، شیپور ، که منبع درآمد بسیار خوبی برایشان بوده است . شما هم میتوانید پا در این عرصه بگذارید و با رقبای خود دست و پنجه نرم کنید .
سایت‌های دیوار و شیپور و سایتهای مشابه دیگر در ابتدا شناخته شده نبودند ولی با تبلیغات فراوانی که انجام داده اند چه تبلیغات محیطی در کلان شهرها و چه تبلیغات تلویزیونی توانستند جایگاه محبوبی در بین ایرانیان داشته باشند . مطمئن باشید ، طراحی وب سایت تبلیغاتی که قرار است شرکت طراحی سایت مرصاد وب برای شما طراحی کند از آخرین تکنولوژی روز دنیا در برنامه نویسی خود استفاده نموده تا بتوانید به راحتی به جمع کثیری از همکاران خود به پیوندید.

باید عنوان کنیم کار آسانی نیست ولی خوب خواستن توانستن است...

در طراحی وب سایت تبلیغات و نیازمندی در خیلی از موارد از نظر بهینه سازی ، باید سئو سایت رعایت شود تا سایت شما با سرعت هرچه تمام تر بارگذاری شود زیرا در سایت های تبلیغاتی از عکس های فراوانی استفاده میشود . هر کاربر که ثبت نام میکند میتواند عکس از محصول یا کالای خود قرار داده و آگهی نماید و در معرض دید عموم قرار دهد .
 

نمونه کار های مربوط