شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت خبری ، حتماً شما هم جزء آن دسته از افراد می باشید که برای مطالعه مقاله و اخبار از فضای اینترنت استفاده می نمایید خوشبختانه در کشور ما ایران سایت های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌نمایند در کار خود بسیار موفق ظاهر شده اند. یکی از فاکتورهای بسیار مهم سایت خبری این است که به صورت لحظه‌ای اخبار و مقالات را انتشار دهد  و نسبت به رقبای خود عقب تر نباشد. یکی از مزیت های این نوع سایت ها تعداد کاربرانی هستند که از سایت خبری شما دیدن می نمایند و همین امر باعث شده تا زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و سایت شما در نتایج گوگل از رتبه بهتری برخوردار باشد.
یکی از مواردی که در طراحی وب سایت خبری باید لحاظ شود و بسیار حائز اهمیت است قابلیت RSS می باشد . RSS به کاربران این اجازه را می دهد ، بدون اینکه وارد سایت شوند از اخبار سایت لحظه ای مطلع شوند که در سایت های خبری بسیار استفاده شده است .
یکی دیگر از موارد که باید در طراحی این نوع وب سایت ها رعایت شود حالت رسپانسیو یا همان واکنش گرا می باشد تا کاربر بتواند با هر نوع نمایشگری از سایت شما به راحتی دیدن نماید و اخبار سایت را به طور کامل مطالعه نماید . استفاده از فونت های استاندارد و بهینه سازی شده و همچنین رنگ بندی مناسب از مواردی است که در طراحی سایت خبری باید رعایت شود تا چشم کاربر خسته نشده و مدت بیشتری را در سایت شما سپری نماید .
ما به شما این قول را می دهیم امکاناتی را برای شما فراهم نماییم تا از داشتن سایت خبری لذت ببرید . ارسال مطالب از سایت خبری به سایت شما از جمله امکاناتی است که به برنامه نویسی اختصاصی نیازمند است که مطمئنا تیم طراحی مرصاد وب از عهده این کار برخواهند آمد .

 

نمونه کار های مربوط