شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت دانشگاهی : امروزه در کل دنیا مراکز آموزشی نقش مهمی را برای کاربران ایفا می کند. بسیاری از کاربران آنلاین برای ادامه تحصیلات خود در اینترنت به جستجوی دانشگاه مورد علاقه خود می پردازند. آنها حتی در کشور های مختلف به دنبال دانشگاه های معتبر برای ادامه تحصیلات و افزایش علم خود می گردند و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. طبیعی است که این افراد نمی توانند به جواب تمام سوالات خود چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی برسند ، لذا به دنبال سایت های دانشگاهی میگردند که از آن طریق بتوانند با نحوه پذیرش دانشگاه ها آشنا شوند و برای آینده خود برنامه ریزی نمایند. در نتیجه نداشتن یک وب سایت ایده آل برای چنین مراکزی حتی موسسات کوچک و یا داشتن وب سایت بسیار بد با طراحی و کاربری نامفهموم میتواند یک عیب بسیار بزرگ محسوب گردد.
شرکت طراحی سایت مرصاد وب  با داشتن نیروهای متعهد و مجرب می تواند شما را در طراحی وب سایت دانشگاهی و موسسات آموزشی و آموزشگاه مشاوره نمایند در این نوع سایت ها می توانید از امکانات بسیار گسترده و کارآمد استفاده نمایید که به صورت مختصر مواردی را در ذیل بیان می کنیم.
در ابتدا میتوانید دانشگاه و موسسه آموزشی خود را به خوبی معرفی نمایید و تمام بخشها و دپارتمان های موجود در آن را به کاربران وب سایت خود معرفی نمایید. همچنین میتوانید دروس آموزشی و ترم هایی که در این دپارتمان ها در حال برگزاری میباشد را به خوبی برای مخاطبان خود معرفی نمایید. به یاد داشته باشید یکی از جذابترین بخشها در این قسمت معرفی استادان هر یک از دپارتمان ها میباشد. مطمئن باشید که این بخش میتواند برای دانشجویان بسیار مهم باشد و باعث میگردد آنها دائما به وب سایت و این بخش سر بزنند و بازدید وب سایت شما در افزایش دهند.

شما می توانید قسمت اخبار و مقالات آخرین روی داده هایی را که در دانشگاه موسسه آموزشی و یا مراکز آموزشی قرار است اتفاق بیافتد لحاظ نمایید تا دانشجویان قبل از شروع همایش ها در جریان این موارد قرار بگیرند و اگر نیاز به ثبت نام دارد در این همایش ها و رویدادها شرکت نمایند شما می توانید برای استفاده از مقالات پرداخت هزینه را اعمال کنید دانشجویان بعد از پرداخت هزینه به آن مقاله دسترسی داشته باشند و همچنین برای برگزاری یک رویداد و همایش می شود تعداد شرکت کنندگان را اعلام نمود و چنانچه برای شرکت در این همایش ها و رویدادها مبلغی را باید بپردازند به صورت آنلاین این کار انجام شود.
ایجاد تقویم آموزشی و کلاسهای در حال برگزاری هم میتواند بازدید کنندگان و طرفداران خودش را داشته باشد. چرا که حتی افرادی که هنوز در موسسه یا دانشگاه مورد نظر ثبت نام نکرده اند هم دوست دارند تا بدانند که کلاسها در چه سطحی و با چه گسترده ای قرار است که برگزار گردد. بنابراین طراحی و پیاده سازی این بخش بسیار حساس و تاثیر گذار باشد.
همچنین سمینارها و جلساتی که در دانشگاه هم در حال برگزاری میباشد با تمامی جزئیات مربوط به آن را هم میتوانیم به سمع و نظر بازدید کنندگان برسانید. بسیاری از دانشجویان به دلیل نداشتن وقت و یا نداشتن کلاس در زمان برگزاری سمینار شاید در محل دانشگاه حضور نداشته باشند. بنابراین برای این دسته از افراد میتوانید با قرار دادن ویدئو مربوط به جلسه و یا سمینار میشود که آنها را راضی و خشنود نمایید. البته برای این سرویس میتوانید که در ابتدا بخواهید که کاربران در وب سایت ثبت نام نمایند تا مشخصات و اطلاعات تماس آنها را هم داشته باشید. البته تمامی دانش پذیران در نهایت در وب سایت ثبت نام خواهند نمود تا از طریق پنل کاربری خود بتوانند به نمرات و انتخاب واحد ها و صورتحساب های خود دسترسی پیدا نمایند.