شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت دانلود ، در همه جای دنیا حتی در کشورهایی که حق کپی رایت در آنها رعایت می شود سایت های بسیار خوبی وجود دارد امکان دانلود فایل و نرم افزار را برای شما فراهم می کند در کشور عزیزمان ایران سایت های دانلود بسیار خوبی در حال فعالیت می باشد که این سایت ها ، فایل ها و  نرم افزار ها را به صورت رایگان و یا به صورت آبانمان بسیار جزئی در اختیار ما قرار می‌دهند تا ما با دانلود این نرم افزارها  و فایل ها به مقصود خود برسیم. درامد این سایت ها بیشتر از ورود کاربران آنلاین و تبلیغات در این نوع سایت ها می باشد.  به این صورت که هر چه افراد آنلاین بیشتری وارد سایت شده سود و بازدهی این سایت ها نیز بالا می رود زیرا این شرکت ها به دنبال سایت های پربازدید برای تبلیغات محصولات خود میگردند.
یکی از موارد بسیار مهمی که در سایت های دانلود باید لحاظ شود امنیت این سایت ها می باشد و این را هم در نظر داشته باشید سایت های دانلود یک نوع سایت فروشگاهی محسوب می شوند چرا که باید برای این نوع سایت ها قرار است به ازای دانلود فایل و نرم افزار پولی دریافت شود سبد خرید طراحی گردد .
طراحی سایت دانلود نسبت به بقیه طراحی ها تفاوت داشته ، از یک طرف حجم فایل های آپلود بسیار بالا بوده و از طرف دیگر افرادی زیادی وارد سایت شده پس این نوع وب سایت ها باید به نحوی برنامه نویسی شوند تا سایت دانلود شما به مشکل برنخورد و ما به شما این قول را میدهیم چنانچه سایت شما را طراحی نمودیم طراحان شرکت طوری سایت شما را کد نویسی کنند که هیچ مشکلی در سایت دانلود شما نمایان تشود .
 

نمونه کار های مربوط