شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت رستوران و کافی شاپ : امروزه دیگر برای معروف شدن و به شهرت رسیدن کار سختی نیست با وجود فضای مجازی و اینترنت شما می توانید به شهرتی که دوست دارید برسید با ایجاد یک سایت زیبا و کاربر پسند این کار برای شما آسانتر خواهد شد خوب می دانید یک وب سایت رستوران و یا یک سایت کافی شاپ مکانی برای قرار گذاشتن و یا صرف قهوه و یا شام نیست شما با  طراحی یک سایت رستوران و یا کافی شاپ میتوانید کافی شاپ و یا رستوران خود را معرفی نمایید در حال حاضر بیشتر کاربران فضای مجازی و اینترنت را جوانان تشکیل می‌دهند و یکی از خصوصیات جوانان این است که به دنبال مکان های خوب و زیبا بگردند و با دوستان خود شبی را در آن مکانی که خود به دنبالش بودند به صرف قهوه و شام بپردازند.
چندی پیش برای خود بنده پیش آمد قرار بود با خانواده به یکی از رستوران های خارجی در تهران مراجعه کنیم و از غذای آن استفاده کنیم، از محل آن رستوران با خبر نبودیم  اما از وجود آن مطلع بودیم و می دانستیم چنین رستورانی در تهران وجود دارد اما با جستجویی ساده در اینترنت توانستیم آن رستوران را پیدا کرده و با خانواده به آنجا مراجعت  نماییم حال اگر این رستوران خارجی اقدام به طراحی سایت رستوران خود نکرده بود امکان نداشت که آن را پیدا کنیم و همین می شد رستوران یکی از مشتریان خود را از دست بدهد.
در فضای مجازی رقابت بسیار سخت است فقط کسانی در اینترنت موفق ظاهر خواهد شد که برای خود یک سایت دست پاک کرده باشد سایتی که از نظر ظاهری و عملکرد در بهترین حالت باشد اگر تا کنون نسبت به طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود اقدام نکرده اید  فرصت را غنیمت شمرده نسبت به طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود اقدام نمایید و نگذارید تا رقیب های شما روز به روز از شما پیشی بگیرند و در کسب و کار خود موفق تر از شما عمل کنند.
خوشبختانه برای سایت های رستوران امکانات زیادی قابل طراحی می باشد برای مثال در  در طراحی وب سایت رستوران می توان از منوهای آنلاین استفاده نمود کاربران شما قبل از اینکه به رستوران شما قدم بگذارند از فهرست غذاهای شما مطلع شوند  و همچنین می توان از غذاها تصاویری را تهیه نمود و در سایت خود قرار دهید تا کاربران ظاهر غذاهای شما را نیز رویت کنند این قسمت برای کاربران بسیار بسیار جذاب می باشد.
یکی دیگر از امکانات و سرویس های را که می توان در طراحی سایت رستوران لحاظ نمود بخش رزرواسیون میباشد شما در این بخش به مشتریان خود کمک کرده اید که از طریق وب سایت شما میز و همینطور غذای که قرار است سفارش دهند برای شما ارسال شود تا در هنگام شلوغی رستوران شما به مشکل بر نخورند.
البته نباید فراموش شود بهینه سازی و سئو در طراحی سایت های رستوران بسیار حائز اهمیت است چراکه قرار گرفتن در نتایج اول گوگل شما را در کسب و کار موفق تر نشان خواهد داد. ما در زمان طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما در هر حوزه ای مخصوصا گروه رستوران و کافی شاپ و فست فود, تا جایی که امکان داشته باشد سعی مینماییم تا بالاترین استانداردها را در طراحی پیاده سازی نماییم تا زمانی که بخواهید برای سئو سایت خود اقدام نمایید مشکل چندانی وجود نداشته باشد. در سایت رستوران می توان تمامی شعبات را به همراه آدرس و شماره تلفن لحاظ نمود و مشتریان شما به نزدیکترین شعب رستوران شما مراجعه نمایند . 
 

نمونه کار های مربوط