شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

طراحی سایت شبیه دیجی کالا

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت شبیه دیجی کالا 2018/06/12
طراحی سایت شبیه دیجی کالا

طراحی سایت شبیه دیجی کالا : سایت فروشگاهی دیجی کالا یکی از سایت های فروشگاهی بسیار معتبر و موفق در زمینه فروش محصولات به صورت آنلاین در ایران می باشد . شاید برای شما عزیزان هم این سوال مطرح شده باشد آیا من هم می توانم طراحی سایت شبیه دیجی کالا را داشته باشم ؟ پاسخ ما به شما بله می باشد . تیم طراحی سایت شرکت مرصاد وب مب تواند این آرزوی شما محقق سازد . ما قصد داریم در این مقاله شما را با رازهای موفقیت دیجی کالا آشنا کنیم و سوالاتی که برای افراد مختلف مطرح می شود را برای شما بازگو کنیم پس با ما همراه باشید .

راز موفقیت سایت دیجی کالا

برای خیلی از کاربران ما این سوال مطرح شده است که چرا ما با داشتن سایت فروشگاهی به موفقیت سایت دیجی کالا نیستیم ؟ اگر در مقالات قبلی ما را مطالعه نموده باید به جواب خود خواهید رسید ما به صورت خلاصه عرض می کنیم . یکی از رازهای موفقیت سایت دیجی کالا تبلیغات گسترده و برند سازی می باشد . این سایت با هزینه های هنگفتی که تا بحال کرده است توانسته خود را به مردم آشنا نماید و در با سرویس خوبی که ارائه می دهد، بین مردم محبوب باشد . شما هم میتوانید با هزینه های بسیار کمتر به دیجی کالا برسید . این سایت با برند سازی توانسته در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرد نه سئو !!! برای خیلی از افراد این ابهام وجود دارد که سئو سایت این سایت را چه گروهی انجام بدهند که باید عرض کنم این سایت فقط بخاطر برند شدنش در نتایج اولیه گوگل قرار دارد . حالا برویم به عناوینی که کاربران از ما سوال می شود پاسخ دهیم ...
  1. طراح سایت دیجی کالا کیست ؟
  2. فروشگاه ساز شبیه دیجی کالا
  3. سایت مشابه دیجی کالا
  4. سایت دیجی کالا با چه زبانی نوشته شده
  5. آموزش طراحی سایت دیجی کالا
  6. هزینه طراحی سایت دیجی کالا

طراح سایت دیجی کالا کیست ؟

اولین سوالی که برای افراد مطرح می شود این است که طراح سایت دیجی کالا کیست ؟ خدمت شما عرض شود که سایت فروشگاهی دیجی کالا خود دارای تیم تخصصی طراحی سایت می باشد که تمام وقت بر روی سایت در حال برنامه نویسی و ایجاد امنیت در سایت می باشند . این سایت را هر برنامه نویس حرفه ای می تواند برای شما طراحی نماید که ما در شرکت طراحی سایت مرصاد وب به شما این اطمینان را می دهیم که دقیقا همین سایت را برای شما عزیزان طراحی نماییم که این کار را قبلا انجام داده ایم و شما می توانید در نمونه کارهای ما مشاهده نمایید . 

فروشگاه ساز شبیه دیجی کالا

ما برای طراحان سایت این مژده را می توانیم بدهیم که ماژول های استفاده شده در سایت دیجی کالا را برای شما عزیزان آماده کرده ایم و شما می توانید بعد از تهیه آنها ، این ماژول ها را در طراحی سایت فروشگاهی خود استفاده نمایید . اگر طراحی سایت شبیه دیجی کالای شما توسط شرکت مرصاد وب انجام شود تماما در سایت شما لحاظ خواهد شد . ولی خوب ما این امکان را قرار داده ایم تا دیگر طراحان نیز از این پلاگین ها استفاده نمایند .

سایت مشابه دیجی کالا

چون این عنوان بسیار توسط کاربران تکرار شده است ما نیز بررسی کرده ایم و همانطور که در مطالب بالا ذکر شد ما می توانیم سایت شبیه دیجی کالا را عینا برای شما عزیزان طراحی نماییم و دیگر نگران این موضوع نباشید شما هم می توانید در دیجیتال مارکتینگ همانند دیجی کالا بدرخشید .

سایت دیجی کالا با چه زبانی نوشته شده

سایت دیجی کالا به زبان ASP.NET طراحی شده است و بر روی سرور اختصاصی از نوع ویندوز قرار داده شده است . این نوع وب سایت ها به دلیل ورود بسیار زیاد کاربر بر باید از سرعت بسیار بالای برخوردار باشند تا از افت سرعت جلوگیری شود . 

آموزش طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا آموزش خاصی ندارد شما با مراجعه به یکی از آموزشگاه های زبان برنامه نویسی تحت وب می توانید به فراگیری این زبان ها پرداخته و با گذراندن این مقاطع خود نیز اقدام به طراحی سایت شبیه دیجی کالا نمایید .

هزینه طراحی سایت دیجی کالا

هزینه طراحی سایت شبیه دیجی کالا بستگی به نوع امکاناتی که شما بخواهید دارد در نظر داشته باشید سایت دیجی کالا از امکانات فراوانی برخوردار می باشد که بسیاری از افراد از این امکانات مطلع نمی باشند برای مثال باید عرض کنیم در این سایت امکانی وجود دارد که شما می توانید از کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین های دیجیتال و گوشی های موجود در سایت به صورت زنده مطلع شوید . در این روش تصاویر گرفته شده توسط دوربین ها را در سایت آپلود نموده و با انتخاب دوربین و یا گوشی در بخش مربوطه عکس را مورد برسی قرار می دهند .ما این بخش را به صورت حرفه ای تر و جذاب تر طراحی نموده ایم که حتما به صورت حضوری و یا تلفنی برای شما توضیح خواهیم داد که به دلایلی که اگر خواستید برای شما توضیح خواهیم داد نمی توانیم در این مقاله عنوان کنیم .
ما به شما این قول را می دهیم که اگر طراحی سایت شبیه دیجی کالای خود را به ما بسپارید سایتی عینا مشابه سایت دیجی کالا را برای شما طراحی نماییم تا لذت داشتن چنین سایتی را درک نمایید .