شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت شخصی ، امروزه در فضای اینترنت وقتی به دنبال شخصی می گردید خواهید دید که در نتایج جستجوی شما بیشتر صفحات اجتماعی به نمایش در می آید که این خود جای تاسف دارد چرا یک فردی که از جایگاه خوب اجتماعی برخوردار است نباید یک سایت شخصی داشته باشد. شما عزیزانی که در زمینه های مختلف فعالیت دارید مثل هنر ، اقتصاد ، علوم تحقیقاتی و غیره می توانید با راه اندازی یک وبسایت شخصی در فضای اینترنت به شهرت خود بیافزایید تا دیگران از عملکرد شما مطلع شوند.
در وب سایت های شخصی خیلی از امکانات و سرویس ها قابل طراحی می باشد برای مثال یکی از امکاناتی که در طراحی وب سایت های شخصی بسیار حائز اهمیت است بخش رزومه می باشد این قسمت برای کاربران آنلاین بسیار جذاب می باشد . شرکت ها و مراکز کارآفرین دیگر از روشهای قرار قدیمی برای جذب کارمندان خود استفاده نمی کنند آنها اولین کاری که می کنند در فضای اینترنت به دنبال رزومه شما می باشند .
چقدر خوب است قبل از اینکه در یک شرکت استخدام شویم نسبت به راه اندازی وب سایت شخصی خود اقدام نمایید مطمئن باشید این شرکت برای این که شما را جذب کند در فضای مجازی به دنبال شما خواهد گشت چون که برایشان مهم است بدانند شخصی که قرار است جذب شود فعالیتش در فضای مجازی به چه صورت است .
- ما به سه دلیل به شما خواهیم گفت چرا یک وب سایت شخصی برای افراد مورد نیاز است
۱ : همیشه سعی کنید در دسترس باشید : شما با ایجاد یک طراحی وب سایت شخصی به شرکتی که قرار است در آن جذب شوید این اجازه را خواهید داد که با صرف هزینه کمتر به تمامی مشخصات شما دسترسی داشته و از رزومه شخصی شما آگاهی کنند اینکار برای آنها بسیار بسیار با هم اهمیت است .
2 : با طراحی سایت شخصی فرصت های شغلی خود را چندین برابر کنید : این بدین معناست وقتی شما یک سایت شخصی راه اندازی میکنید و مهارتهای خود را در آن بیان می فرماید اگر شرکتی و شخصی نیاز به مهارت شما داشته باشد با جستجو در فضای اینترنت با سایت شخصی شما آشنا شده ، رزومه شما را مطالعه می نماید و در نهایت با شما در تماس خواهد بود.
3 : رزومه دیجیتال ایجاد نمایید : با داشتن سایت شخصی شما یک رزومه دیجیتال را ایجاد کرده اید
اگر شما در زمینه علوم تحقیقاتی فعالیت دارید می توانیم بخش مقالات را برای شما طراحی کنیم تا دیگر کاربران علاقمند از این بخش نهایت استفاده را ببرند . 

 

نمونه کار های مربوط