شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت شرکتی ، امروزه تمامی شرکت های بزرگ در حال فعالیت می باشند، اگر موفق هستند ، یکی از دلایل موفقیت شان داشتن وب سایت شرکتی میباشد ، که با معرفی سایت شرکتی خود در فضای مجازی و اینترنت به شهرت خود و عملکرد شرکت افزایش دوچندان داده اند . شرکت ها با فعالیت های مختلف می‌توانند سایت های بسیار شیک و جذاب داشته باشند و آن هم بستگی به طراحان سایت شرکت دارد که خوشبختانه شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب با تجربه‌ ای که در زمینه طراحی سایت شرکتی دارد شما را به اهداف والایتان خواهد رساند .

طراحی سایت شرکتی 

همین سایتی که هم اکنون در حال مشاهده می باشید یک سایت شرکتی می باشد که در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد و ما به امکانات اولیه و مورد نیاز یک سایت شرکتی واقف هستیم و تمام تلاشمان این است که طراحی سایت شرکتی شما به نحوه احسن انجام شود در طراحی سایت شرکتی بیشتر امکانات و سرویس های که در وب سایت های دیگر قابل طراحی نیستند را می توان طراحی نمود چرا که شرکت ها در تمامی زمینه ها فعالیت دارند.

در طراحی سایت شرکتی بسیاری از موارد را باید رعایت نمود مهمترین بخش مربوط به بهینه سازی سایت می باشد این نوع وب سایت ها بسیار رقابت تنگاتنگی را دارند که با سئو می توان بر دیگر رقبا غلبه کرد . شما با قرار گرفتن در نتایج اولیه موتورهای جستجو کاربران هدفمند زیادی را به سمت خود کشانده و بازار محصولات خود را می توانید از طریق سایت شرکتی خود بدست آورید . 

یکی از مواردی که باید در طراحی وب سایت شرکتی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد بخش تماس با ما می باشد . این بخش برای بسیاری از سایت ها مانند طراحی سایت علمی ، طراحی سایت لباس ، طراحی سایت پوشاک ، طراحی سایت شرط بندی ، طراحی سایت پیش بینی و ... ممکن است اهمیت نداشته باشد که تخصصی طراحی شود اما در طراحی سایت شرکتی بسیار مهم است . چرا که تمامی کاربرانی که وارد سایت شما هدفمند وارد شده اند ، اگر سرویس های که شما ارائه می دهید مورد نیازشان باشد حتما به شرکت شما مراجعه خواهند نمود .

یکی دیگر از موارد فروش آنلاین محصولات و کالاهای شرکت می باشد . جالب است بدانید کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت مرصاد وب قابلیت این را دارند که مجهز به سیستم فروشگاهی شوند پس نگران این موضوع نباشید که برای فروش محصولات نیاز به طراحی سایت فروشگاهی مجزا نمی باشد ما می توانیم در طراحی سایت شرکتی شما امکانات سایت فروشگاهی را نیز پیاده نماییم .

یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی وب سایت شرکتی می توان از آن استفاده نمود پشتیبانی آنلاین است در این حالت کاربران که وارد سایت شرکتی شما شده می توانند با بخش پشتیبانی شما در تماس بوده ، به صورت زنده با پرسنل شرکت شما در ارتباط باشد حال در هر ساعت از شبانه روز که میخواهد باشد.

بخش اخبار و مقالات یکی از بخش های استراتژیک سایت شرکتی میباشد که باعث شده تا کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری کنند و برای نتایج جستجوی سایت شما در موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد. بخش نمونه کارها یکی دیگر از امکاناتی هست که می توان به سایت اضافه نمود چنانچه شرکتی دارید که دارای نمونه کارهای متعددی است این بخش را فراموش نکنید که بسیار مهم است.