شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت صرافی ، امروزه استفاده از پولهای رایج دنیا مانند دلار و یورو و غیره بسیار مهم و ضروری می باشد علاوه بر این ارزها پول های دیجیتال مانند بیت کوین و ووچر نیز از اهمیت خاصی در بین کاربران برخوردار می باشد . متاسفانه در ایران سایت های صرافی بسیار اندک است آن دسته از وب سایت های که در حال فعالیت می باشند نیز از امکانات خوبی برخوردار نیستند و بیشتر به صورت واسط عمل می‌کنند و این یک نوع دلالی علمی محسوب می‌شود در حقیقت این سایت‌ها که تعدادشان کم هم نیست برای سایت های بزرگ دیگر در خارج از ایران فعالیت دارند ، فعالیت می‌کنند و پورسانت خود را برداشت می‌کنند.

طراحی سایت صرافی

شرکت طراحی سایت مرصاد وب تجربه خوبی در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و نگهداری و امنیت سایت های صرافی دارد که با استفاده از تکنیک‌های می‌تواند سایت صرافی شما را در نتایج اولیه گوگل قرار دهد . بهینه سازی در این سایت ها بسیار با اهمیت است .
طراحی وب سایت صرافی باید از یک طراحی منحصر به فرد برخوردار باشد کاربران مجذوب سایت شده و نحوه عملکرد سایت به گونه ای باشد تا افراد آنلاین به راحتی بتوانند با سایت صرافی شما ارتباط برقرار کنند و خرید و فروش خود را به سادگی انجام دهند. طراحی سایت صرافی فقط برای خرید و فروش ارز نیست . طراحی سایت درگاه واسط در این طبقه قرار دارد که امروزه با گسترش سایت های فروشگاهی و سایت های که نیاز به درگاه دارند طراحی سایت درگاه بانکی نیز می تواند شما را در کسب و کارتان موفق جلوه دهد .
در طراحی این سایت میتوان قیمت ارزهای رایج همچنین سکه و طلا را قرار داد و همین باعث خواهد شد در آینده سایت شما به عنوان مرجع در بین کاربران محسوب شود و موجب شود کاربران بیشتری به سمت شما دعوت شود و از طریق تبلیغات آگهی در سایت صرافی خود ، درآمد خود را افزایش دهید . مهمترین بخش در طراحی سایت صرافی قرار دادن بخش نوسانات قیمت ارز و سکه می باشد که ما در این بخش با قرار دادن API های معتبر طوری سایت صرافی را طراحی می کنیم که به صورت هوشمند و بدون خطا مانند سایت بورس تمامی اطلاعات به صورت خودکار و در یک بازه زمانی معین آپدیت شود و نیاز نباشد شما به صورت دستی این کار را انجام دهید .

ما می توانیم سایت صرافی شما طوری طراحی کنیم که افراد بتوانند سکه های خریداری از سایت شما را در همان سایت نگهداری کنند و در موقع لازم نسبت به فروش آن اقدام نمایند حال ممکن است ضرر کنند و یا ممکن است سود کنند . این مورد را در نظر داشته باشید که این کار مختص سکه به تنهایی نیست و این کار را می توان برای تمامی ارزها انجام داد .
یکی از بخشهای بسیار مهم در طراحی این نوع وب سایت ها بخش تماس با ما می باشد که با قرار دادن شماره تلفن‌های صرافی خود در سایت ، ارتباط مشتریان خود را با صرافی برقرار خواهید کرد. و یا با قرار دادن نقشه در این بخش به کاربر این اجازه را بدهیم تا با کلیک کردن بر روی نقشه بتواند از نویگیتور تلفن هوشمند خود استفاده نموده و بدون دردسر با آن نقشه به دفتر شما مراجعت نماید .

یکی دیگر از بخش‌های مهم در طراحی وبسایت صرافی بخش پشتیبانی آنلاین است که باعث شده کاربران به صورت زنده با شما در تماس باشند. بخش خرید و فروش ارز و سکه و طلا در سایت های صرافی ها از اهمیت بالایی برخوردار است که از این طریق است و شارژ کیف پول خود به صورت مجازی می‌توانند سکه و طلا و ارز ها را خرید و فروش نمایند . در صورتی که در مورد این بخش سوالی داشتید به صورت حضوری و تلفنی راهنمای لازم خواهد شد .
در سایت های فروشگاهی و سایتهای صرافی دریافت ای نماد بسیار مهم است تا کاربران مشتریان با خیال آسوده به خرید و فروش خود پردازند .

 

نمونه کار های مربوط