شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت فروش فایل : امروزه برای ما ایرانیان که عادت کرده ایم همه موارد درخواستی خودمان را به صورت رایگان در اینترنت جستجو کنیم ، سایت های در حال فعالیت هستند که فایل های خود را برای فروش قرار داده اند. این فایل ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند ، کمتر میشود به صورت رایگان در اینترنت جستجو کرد و اگر هم موفق به پیدا کردن شدید آن فایل مخرب خواهد بود .امروزه سایت های فروش فایل به تنهایی کار نمی‌کنند و درآمد ندارند افرادی هستند که با عضویت در این سایت ها و قرار دادن فایل های خود در سایت از طریق سایت فروش فایل ، فایل خود را به فروش می‌رسانند و صاحب اصلی سایت پورسانت خود را دریافت می نماید.

طراحی سایت فروش فایل

این سایت ها بیشتر در بین برنامه نویس ها، طراح ها و همچنین کتاب و فایل های ویدئویی رایج می باشد. امروزه بسیاری از افراد فرصت جستجو در فضای اینترنت را ندارند و حاضر هستند که برای بدست آوردن کتاب و فیلم آموزشی مورد نظرشان، هزینه نمایند.این سایت‌ها اگر به درستی برنامه‌ ریزی شود از درآمد بسیار زیادی برخوردار می باشند. سیستم پرداخت پورسانت ها بسیار ماهرانه باید طراحی شود تا بدون مشکل و خطا این کارها به صورت خودکار انجام شود. در طراحی سایت فروش فایل، قالب های متنوعی را در نظر می‌گیریم تا افرادی که می خواهند فایل خود را به فروش برسانند نسبت به فایل خود قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایند و این قابلیت وجود دارد تا تعداد قالب‌ها را افزایش دهید.
در سایت های فروش فایل بخش اخبار بسیار مهم می باشد با این کار باعث شده تا افراد زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و در نهایت در موتورهای جستجو از رتبه های بهتری برخوردار شوید. دقت داشته باشید که قرار دادن اخبار در سایت باید مربوط به محتوای سایت شما باشد تا نتیجه بهتری را بگیرید .
یکی از مواردی که در طراحی سایت فروش فایل باید لحاظ شود هاست و یا سروری که استفاده می شود بسیار مهم است معمولا در این نوع وب سایت ها از هاست های پر سرعت با میزان فضای بالا استفاده می شود تا ادمین سایت با کمبود فضا مواجه نشود . ما در هنگام طراحی وب سایت فروش فایل شما تمامی مشاوره های لازم جهت خریداری هاست مناسب را به شما خواهیم نمود .
یکی از مواردی که در طراحی سایت فروش فایل نباید فراموش کرد بخش تبلیغات سایت است زیرا رفت و آمد در این سایت بسیار زیاد میباشد و شما می توانید از این طریق کسب و کار خود را رونق دهید برای اینکه طراحی سایت فروش فایل خود را آغاز نمایید هیچ دغدغه ای نداشته باشید زیرا شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب با تجربه ای که در برنامه نویسی وطراحی وب سایت دارد شما را در این موضوع یاری نموده و می خواهد تا شما را به هدفتان برساند. هنگام عقد قرارداد شما را از امکانات قابلیت های این سایت مطلع خواهیم ساخت تا با خیالی آسوده‌ تر نسبت به طراحی سایت فروش فایل خود اقدام نمایید.
در طراحی اسن وب سایت مسئله ای که نباید فراموش کرد برنامه نویسی سئو می باشد زیرا سایت های برگ برنده دارند که از نظر سئو نیز موفق عمل نمایند . 

 

نمونه کار های مربوط