شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت فیلم و موزیک ، علاقه افراد به فیلم و موزیک سن به خصوصی ندارد و گرایش انسان به موزیک یک امر طبیعی می باشد . بعد از یک روز سخت کاری ، گوش دادن به موزیک های مناسب برای کاهش استرس بسیار مفید خواهد بود . همچنین برای گذراندن اوقات فراغت تماشای یک فیلم جذاب و هیجان انگیز بسیار لذت بخش خواهد بود.

طراحی سایت فیلم و موزیک

امروزه کاربران آنلاین برای تهیه فیلم ها و موزیک های مورد علاقه خود از اینترنت استفاده می‌کنند و خوشبختانه در کشورمان ایران سایت های فیلم و موزیک فراوانی موجود میباشد که تعدادی از این سایت ها فیلمها و موزیکها را به صورت رایگان و تعدادی که حق کپی رایت را رعایت میکنند به صورت پولی در معرض دید همگان قرار می‌دهند .
طراحی سایت فیلم و موزیک در کنار شغل اولتان می تواند به درآمد شما کمک کند به شرط آنکه تمام امکانات سایت فیلم موزیک را داشته باشد . در این نوع وب سایت ها از امکانات فراوانی می توان استفاده نمود در نظر داشته باشید از آنجایی که این وب سایت از مخاطبین زیادی برخوردار می باشد لذا باید سایت فیلم و موزیک شما از امکانات مناسبی برخوردار باشد تا کاربر براحتی بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کرده و از امکانات سایت شما بهره کافی را ببرد . 
شرکت طراحی سایت مرصاد وب با داشتن کادری مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با طراحی پنلی مناسب و عالی شما بتوانید سایت خود را به راحتی کنترل نمایید و دچار مشکل نشوید . کنترل این نوع سایت ها نیاز به یک کنترل پنل مجهز می باشد . 
در این نوع سایت ها میتوان امکانات و سرویس های فراوانی را لحاظ نمود . در طراحی چنین وب‌ سایت‌های می توان قابلیت های فروشگاهی را ایجاد نمود ممکن است شما بخواهید فیلم و موزیک ها را به صورت پولی در سایت قرار دهید . شما می توانید با قرار دادن پکیج های قیلم و همینطور زیرنویس آن پکیج ها را بفروش برسانید و کسب درآمد داشته باشید . شما می توانید در این بخش به فروش فیلم ها بپردازید و یا برای جذب مخاطب بیشتر به صورت رندم در روز یک فیلم را به صورت رایگان به نمایش در آورید . 
در نظر داسته باشید این سایت ها برای تماشای فیلم به صورت آنلاین و یا گوش دادن موزیک به صورت آنلاین نیاز به اینترنت پرسرعت دارد. شما می‌توانید با ایجاد بسته‌های فرهنگی مشکل را برای آن دسته از افرادی که اینترنت پر سرعت ندارند مرتفع سازید. برای مثال می توانید فیلم ها را در پکیج های با تعرفه های که خود شما مد نظرتان می باشد به فروش رسانده و آنگاه دسترسی دانلود برای آندسته از افرادی که این پکیج ها را تهیه کرده اند باز شده و آن را دانلود نمایند . 
یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی وب سایت فیلم و موزیک لحاظ نمود ، تعرفه بندی می باشد . به اینصورت کاربران با خرید پلن های موجود در سایت ، به همان مقدار می‌تواند از امکانات سایت بهرمند شوند . در نظر داشته باشید برای راه‌اندازی چنین سایت‌های نیاز به هاست مناسب است که از پهنای باند مناسب برخوردار باشد . در غیر این صورت ممکن است زمانی که کاربران زیادی در حال بازدید از سایت شما هستند به مشکل برخورده و نتوانند از سایت استفاده کامل را ببرند . ما در هنگام عقد قرارداد تمامی راهنمایی های لازم در این زمینه برای شما در نظر خواهیم گرفت .
 

نمونه کار های مربوط