شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت مجله اینترنتی ،  متاسفانه در کشور عزیزمان ایران اینگونه سایت ها ( مجله اینترنتی ) وجود ندارد و یا اگر وجود داشته باشند از کیفیت خوبی برخوردار نیستند .  یکی از ویژگی‌های که مجله اینترنتی دارد این است ، باید روز به روز و مکررا به روزرسانی شود . در ایران ناشران و نویسندگان به نامی داریم که بسیاری از این عزیزان و بهتر است بگوییم  هیچ کدام دارای وب سایت مجله اینترنتی نیستند و این جای تاسف دارد امیدوارم روزی فرا برسد و این عزیزان نسبت به طراحی سایت مجله اینترنتی خود اقداماتی را انجام دهند .
مجله اینترنتی اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد، بازدیدکننده فراوانی دارد که می توانید از این فرصت کمال استفاده را ببرید. در شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب جهت راه اندازی وب سایت مجله ای های انترنتی ایده های  را در اختیار شما خواهیم گذاشت .
در طراحی وب سایت مجله اینترنتی معمولاً ظاهر اینگونه وبسایت ها گرافیکی نیست به دلیل اینکه تمام فضای سایت را اخبار و نوشته خواهد گرفت. همچنین بخش نظرات کاربران به خودی خود صفحه سایت را شلوغ خواهد کرد . ما می توانیم بخش های مختلف مجله شما را در صفحه اول سایت شما قرار داده تا کاربران به محض ورود به سایت با بخش های مختلف سایت مواجه شده و به راحتی بتوانند از مطالب سایت بهرمند شوند .

طراحی سایت مجله اینترنتی

همانطور که می دانید سایت مجله اینترنتی موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار می دهد که مدیریت مطالب کمی مشکل به نظر می رسد ما این مشکل را برای سایت های مجله مرتفع ساخته ایم و برنامه نویسی پنلی حرفه ای کنترل سایت را برای شما عزیزان بسیار ساده کرده ایم .
در طراحی وب سایت مجله اینترنتی پخش تبلیغات بسیار مهم است زیرا این سایت ها دارای مخاطبین بسیار زیادی هستند و شما می توانید از این فرصت استفاده نموده و از پذیرش آگهی درآمد خود را بدست آورید . قسمت مقالات و اخبار بخش اصلی سایت را تشکیل می دهد که شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب با مهارت تمام این بخش را برنامه ریزی خواهد نمود تا مدیر سایت به راحتی بتواند با سایت خود رابطه برقرار نموده و سایت مجله اینترنتی خود را کنترل نمایند . محتوای مناسب و صحیح در سئو سایت بسیار حائز اهمیت است که ما در آموزشی که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم در وقت مناسب راهنمایی‌های لازم را خواهیم کرد به راحتی به انتشار نوشته های خود خواهید پرداخت . در طراحی سایت مجله اینترنتی می توان قسمتی را طراحی نمود تا دیگران نیز بتوانند نوشته های خود را با نام خودشان انتشار دهند با در نظر گرفتن تعرفه ها در سایت میتوانند پلن خود را انتخاب نموده و نسبت به شرایط از امکانات سایت استفاده نمایند.
 

نمونه کار های مربوط