شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت مدرسه : متاسفانه در فضای اینترنت جایی برای وب سایت های مدرسه در حال حاضر وجود ندارد و این بسیار بد است در صورتی که مدیر مدرسه می‌داند که چه امکاناتی را می توان در طراحی سایت مدرسه لحاظ نمود. البته از این فرصت هم میتوان به نفع خود استفاده کنید و هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی سایت مدرسه خود اقدام نمایید .
در طراحی سایت مدرسه یکی از بخش‌های که میتوان در طراحی اینگونه سایت ها لحاظ نمود ارتباط آنلاین بین والدین و مدرسه است تا پدر و مادر از عملکرد تحصیلی فرزند خود آگاه شوند و نیاز نباشد که به مدرسه فرزند خود مراجعه نمایند . مدیر محترم ، میتوانید با ثبت نام والدین در سایت مدرسه پنلی را در اختیار والدین قرار دهید و گزارش کامل عملکرد فرزندشان را در اختیار والدین قرار دهید برای مثال نمرات درسی ، حرکات فرزندان و خیلی دیگر از موارد .

طراحی سایت مدرسه

ما در طراحی وب سایت مدرسه می توانیم دانش آموزانی که از رتبه های تحصیلی خوبی برخوردار هستند قدردانی و معرفی کنیم تا دیگران از سطح علمی مدرسه شما آگاه شوند و نسبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه شما تصمیم جدی تری را بگیرند . یکی دیگر از بخش‌های که می توان در وب سایت مدرسه لحاظ نمود بخش گفتگوی آنلاین می باشد تا با ارتباط به صورت آنلاین با کارشناسان مربوطه از وضعیت تحصیلی فرزند خود آگاه شوند.
در طراحی سایت مدرسه قسمتی را می توان برای مشاوره های تحصیلی قرارداد . تا ارتباط مستقیم به صورت نوشتاری ، به صورت آنلاین و یا حتی تصویری با والدین داشته و مواردی را که باید به والدین گفته شود در جریان قرار بگیرند. قسمتی را میتوان در طراحی وب سایت مدارس به وجود آورد تا والدین به صورت زنده حرکات فرزندان خود را در مدرسه زیر نظر داشته باشند و این مستلزم آن است که مدرسه دارای دوربین مدار بسته باشد. قسمتی را میتوان در طراحی این نوع سایت در نظر گرفت تا کارهای دانش آموزان را در سایت قرار داد ، مانند کاردستی ها و کارهای هنری و آنها را در معرض دید عموم قرار داد. ما می توانیم بخشی را در طراحی سایت مدرسه طراحی کنیم تا به معرفی معلمان بپردازید این بخش انگیزه ای در معلمان ایجاد خواهد نمود و بسیاری از معلمان بسیار موافق این بخش می باشند .
دز طراحی سایت مدرسه می توان بخش ثبت نام را برای دانش آموزان لحاظ نمود تا دانش آموزان با در اختیار گرفتن پنل مخصوص خود به راحتی بتوانند با معلمان و همچنین مدیر مدرسه در ارتباط باشند و همچنین می توان بخش بانک سوالات طراحی نمود و سوالات آزمون های برگزار شده را در آن گنجاند تا دانش آموزان بتوانند از آن سوالات بهره لازم را ببرند و همچنین بخش پاسخ سوالات را طراحی نمود تا بعد از اینکه امتحان برگزار شد دانش آموران به این بخش مراجعه نموده و جواب ها را بررسی نمایند .
شما مدیر محترم می توانید از شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب درخواست نمایید امکاناتی را برای شما فراهم نماید تا بتوانید همایشها و مسابقات دانش آموزان را در سایت قرار دهید، این کار باعث خواهد شد تا دیگران نسبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه شما اقدام نمایند .
 

نمونه کار های مربوط