شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی : مسافرت کردن و مهیا کردن وسایل سفر مخصوص ایام تعطیل نیست و هر زمانی که اراده نمایید می توانید اقدام به سفر نموده و نگران جا و مکان خود در ایام سفر نباشید زیرا با وجود سایت های هتل و اماکن اقامتی با یک جستجوی ساده میتوانید هتل خود را یافته و آن را رزرو نمایید به شرط آنکه هتلی که مد نظر شما می باشد در فضای اینترنت دارای وب سایت باشد .
وقتی فردی اقدام به سفر می کند در ابتدا بدنبال یک مکان مانند هتل و اماکن اقامتی برای خود می گردد که امروزه با گسترده شدن اینترنت و دستگاه های هوشمند افراد در اینترنت بدنبال هتل و اماکن اقامتی می گردند . ما به مالکین هتل و اماکن اقامتی این پیشنهاد را می کنیم که با طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی می توانند به جذب مشتری و رونق اختصاصی خود کمک دوچندان نمایند که در ادامه به مزایای طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی بیشتر آشنا خواهید شد .

طراحی سایت هتل

شرکت طراحی سایت مرصاد وب با کادر برنامه نویسی مجربی که در اختیار دارد می تواند سایت های زیبا و کاربر پسند فراوانی را در اختیار شما قرار دهد . ما می توانیم با قرار دادن بخش رزرواسیون این امکان را برای مشتریان فراهمنموده تا قبل از سفر خود وارد سایت هتل شما شده و نسبت به رزرو اتاق خود در هتل شما اقدام نمایند و با خیال آسوده سفر خود را آغاز نمایند . در کنار رزرو آنلاین اتاق می توان پرداخت آنلاین را قرار داد تا کاربر بتواند به عنوان بیعانه مبلغی را پرداخت نموده تا خیال شما از این بابت آسوده باشد که اتاق شما برای این مسافر به صورت حقیقی رزرو شده است . 
همچنین می توان در طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی همانند طراحی سایت آژانس مسافرتی امکان خرید و یا رزرو بلیط هواپیما و یا قطار و یا اتوبوس را لحاظ نمود تا کاربران با ورود به سایت شما تمامی اقدامات سفر خود را در سایت شما انجام دهند . این ایده ها در حرف بسیار ساده به نظر می رسد در صورتی که پای عمل می رسد کار بسیار دشوار شده و برای طراحی این چنین سایتی نیاز به یک تیم طراحی بسیار خبره می باشد .
در سایت های هتل و اماکن اقامتی یکی از بخش های که بسیار حائز اهمیت است بخش تبلیغات سایت می باشد ما در این بخش می توانیم فیلد های تبلیغاتی گسترده ای را طراحی نماییم تا شما به راحتی بتوانید متون و حتی بنرهای تبلیغاتی را در سایت خود بگنجانید که آن هم برای شما براحتی میسر خواهد شد در پنل مدیریت این بخش لحاظ شده که شما با تایپ متون و یا آپلود تصاویر بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید .
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی بخش گالری تصاویر بسیار مهم می باشد که شما با قرار دادن تصاویر تورهای که برگذار نموده اید از نحوه برگذاری مسافرت های خود به دیگران اطلاع رسانی نموده و همین تصاویر سایت شما را جذاب تر خواهد نمود . بخش تورهای مسافرتی نیز بسیار مهم می باشد که اگر شما برای مسافرین خود اگر برنامه ای داشته باشید نیز می توانید در این قسمت به کاربران خود اطلاع رسانی کرده تا بهتر بتوانند برای سفر رویایی خود برنامه ریزی نمایند .
در بخش رستوران هتل هم می توان امکانات طراحی سایت رستوران را برای سایت هتل شما قرار دهیم که با مراجعه به بخش رستوران از امکانات این نوع طراحی بهرمند شوید که ما به اختصار توضحاتی را ارئه می دهیم . شما در این بخش می توانید با قرار دادن منوها و غذاهای که برای مسافرین سرو می نمایید کاربران را مطلع ساخته و یا حتی مسافرینی که هم اکنون در هتل ساکن هستند بتوانند میز خود را نیز رزرو نمایند .
بخش تماس با ما و درباره ما یکی بخش های بسیار مهم در طراحی این نوع سایت ها می باشد تا کاربران به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کرده و از سرویس های شما مطلع شوند و با قرار دادن نقشه مکان جغرافیایی هتل به راحتی کاربران می توانند به هتل و اماکن اقامتی شما مراجعه نمایند .
دیده شده سایت های هتل و اماکن اقامتی اقدام به فروش بلیت و همچنین وسایل سفر کرده اند با اینکه اطلاعات هتل و اماکن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند در نهایت با قرار دادن امکانات دیگر نظیر فروشگاه فروش بلیط درآمد خود را افزایش داده و این نشانه خلاقیت در این نوع سایت ها می باشد و از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را می‌برند .
یکی از امکاناتی که در طراحی سایت هتل میتوان لحاظ نمود رزرو آنلاین میباشد تا کاربران قبا از حرکت از وضعیت هتل مطلع شده  و در صورت امکان رزرو آنلاین را انجام دهند بخش تبلیغات نیز در وب‌ سایت های هتل بسیار مهم است که رستوران دارها و یا سایت های گردشگری می‌تواند تبلیغات خود را در سایت ها انجام داده و این خود یک درآمد محسوب خواهد شد .
 

نمونه کار های مربوط