شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت هنری ، هنرمندان عزیز شما می توانید با طراحی سایت هنری ، هنر خود را در معرض دید عموم قرار داده تا در صورت تمایل محصولات شما را خریداری کنند . در فضای اینترنت تاکنون با مضمون سایت هنری تعدادشان زیاد نمی باشد و فرصت مناسبی است تا نسبت به طراحی سایت خود اقدام نمایید شرکت طراحی سایت مرصاد وب ایده های زیادی در این زمینه برای شما دارد تا در کسب و کار خود موفق باشید .

طراحی سایت هنری

َشرکت طراحی سایت مرصاد وب با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت دارد به شما این اطمینان را می دهد در هر زمینه به خصوص با طراحی وب سایت هنری در کسب و کار شما رونق حاصل نماید و با طراحی های بی نظیر کاربر را به سمت سایت شما جذب نماید . همانطور که می دانید سایت های هنری از روش های خاصی در طراحی سایت استفاده می شود که شامل نحوه رنگ بندی سایت و نحوه قرار دادن المان ها این کمک را به کاربر می کند تا با سایت شخصی شما رابطه بهتری را برقرار نماید .
ما با طراحی منحصر به فرد کنترل پنل در طراحی سایت اختصاصی تمامی امکاناتی را مکه باید یک سایت هنری داشته باشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد که با کمتربن دانش برنامه نویسی شما بتوانید سایت خود را کنترل نمایید . و به راحتی بتوانید به سوالات کاربران خود پاسخ داده و یا به درخواست های آنها پاسخ دهید . در جریانن باشید کنترل پنلی که در اختیار شما قرار داده می شود کاملا اختصاصی بوده و تمامی کدها تک تک توسط برنامه نویسان شرکت نوشته شده است تا از کمترین خطا برخوردار باشند .
اگر شما دوست داشته باشید در مواردی که در زیر عنوان می شود به راحتی می توانیم شما را کمک نماییم :

برندینگ : 

شما به راحتی می توانید به یک برند معتبر تبدیل شوید با یک طراحی سایت هنری خوب و ایده آل شما می توانید خود را به جهانیان معرفی کرده و هنر خود را در معرض نمایش قرار دهید . ما به شما این اطمینان را می دهیم چنانچه سایت شما را شرکت مرصاد وب طراحی نماید با طراحی عالی که برای شما در نظر داریم کاربران زیادی شیفته سایت شما کرده که با ارائه مطالب خوب و بروز برای چندمین بار وارد سایت شما شده و یکی از کاربران ثابت سایت شما باشد . و همین امر باعث می شود تا سایت شما در نتایج اولیه گوگل بهتر حاضر شود .

تهیه لیست زیاد ایمیل :

سایت هنری شما را طوری برنامه نویسی می کنیم تا کاربرانی که می خواهند در سایت شما ثبت نام کنند حتما ایمیل خود را وارد نمایند تا اجازه ثبت نام به انها داده شود . با اینکار شما می توانید بانک ایمیل کاربران برای خود داشته و در مواقع ضروری برای کاربران خود ایمیل ارسال نموده و یا ایمیل مارکتینگ را راه اندازی نمایید .

کنترل منظم بر روی مطالب :

ما در پنل سایت شما قسمتی را قرار خواهیم داد تا بتوانید روی مطالب خود کنترل داشته و از آنها بهره مند شوید برای مثال تعداد نظرات ، تعداد بازدیدها و .. و این به شما کمک بسیاری می کند تا متوجه شوید کاربران شما از کدام مطالب بیشتر استقبال کرده تا شما بیشتر روی همان مطالب مانور داده و در همان موضوع مطلب جدید را انتشار دهید .

فروش محصولات هنری :

یکی از امکاناتی که در طراحی وب سایت هنری می‌توانید لحاظ کنید بخش  فروشگاه محصولات هنری می باشد تا کاربران در صورت تمایل اقدام به خرید محصولات شما نمایند در نظر داشته باشید بخشی فروشگاهی سایت هنری شما تمامی امکانات سایت فروشگاهی را می تواند داشته باشد .
امکان دیگری که می‌توان لحاظ نمود بخش گالری سایت هنری است که در این بخش میتوانید محصولات خود را به صورت کاملا حرفه ای و کاربرپسند در معرض نمایش قرار دهید . یکی دیگر از بخش هایی که میتوان در وب سایت هنری قرارداد بخش اخبار و مقالات در زمینه های هنری می باشد که کاربران با مطالعه اخبار و مقالات وقت بیشتری را در سایت شما سپری نمایند و این در سئوی سایت شما بسیار با اهمیت است در طراحی سایت هنری امکانات فراوانی را می‌توان طراحی نمود که هنگام قرارداد به صورت حضوری به سمع شما خواهد رسید .

نمونه کار های مربوط