شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت وکالت ، همیشه برای مردم سوالاتی در مورد دادگاه و در کل مسائلی که در دادگاه رخ می دهد برایشان پیش می آید . و این افراد برای پیدا کردن و رسیدن به جواب خود در اینترنت جستجو کرده و در نهایت خسته شده و محیط وب را ترک می کنند چرا که تعداد وب سایت های وکالت در سطح نت بسیار کم و اگر هم وجود داشته باشند از محتوا و امکانات مناسبی برخوردار نیستند .
وکلای عزیز اگر بدانید با طراحی وب سایت وکالت چه خدماتی را میتوانید به مردم ارائه بدهید هم اکنون اقدام به راه اندازی سایت وکالت خود خواهید کرد . ما در ابتدا با طراحی یک سایت عالی با ظاهری مناسب و به صورت کاملا رسمی شما را معرفی نموده تا افراد بیشتری شما را بشناسند و همین باعث شهرت شما شده . در مرحله بعد با ایجاد بخش رزومه کارهای شما و سوابق کاری شما را در نظر خواهیم گرفت با اینکار مردم بیشتر به کار شما اعتماد خواهند کرد .
ما می توانیم با طراحی بخش تماس با ما آدرس دفتر وکالت شما و همچنین شماره تلفن های دفتر را قرار داده و یا با استفاده از نقشه گوگل افراد بیشتری را به سم محل کار شما هدایت کنیم . در نظر داشته باشید که با طراحی این بخش یعنی تماس با ما با ایجاد یک فرم کاربران می توانند به صورت مجازی با شما در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایند و شما نیز به پرسش های کاربران خود جواب دهید و یا با ایجاد بخش پشتیبانی آنلاین به صورت زنده و کاملا حقیقی با مشتریان و کاربران خود در تماس باشید . 
با ایجاد بخش پرسش و پاسخ می توانید سوالاتی را که در بین کاربران متداول می باشد را در این بخش بگنجانید تا افراد آنلاینی که از سایت شما دیدن می نمایند اگر سوالی دارند به این بخش هدایت شده و به جواب خود برسند . در نظر داشته باشید که این بخش هیچگونه محدودیتی ندارد و هرگونه سوالی را می توانید در بخش پرسش و پاسخ قرار دهید .
با طراحی بخش عضویت در سایت می توانید کاربران بیشتری را در سایت خود عضو نمایید و با دریافت اطلاعات کاربران خود بانک اطلاعاتی مناسبی را فراهم نمایید و در مواقع مناسب از این بانک اطلاعاتی استفاده نمایید برای مثال شما می توانید در اعیاد برای تمامی کاربران خود پیامکی را در این خصوص ارسال نمایید چرا که تمامی افراد عضو شده در سایت شما دارای شماره تلقن بوده که هنگام عضویت از آنها مطالبه نموده اید . 

طراحی سایت وکالت

با ایجاد بخش تعیین وقت قبلی در سایت شخصی خود به کاربران این اجازه را می دهید تا قبل از مراجعه به دفتر وکالت شما از طریق سایت درخواست وقت قبلی نموده و با ارائه موضوع خود درجریان باشید که برای مثال امروز افراد با این موضوع ها به دفتر شما مراجعه خواهند نمود و شما با برنامه ریزی بیشتری می توانید به مشتریان خود سرویس ارائه نمایید و اگر نیاز به آپلود پرونده باشد تا وقتی که مشتری به شما مراجعه می کند فایل آپلود شده را مطالعه کرده اید .
یکی از بخش های بسیار مهم در طراحی وب سایت وکالت به آن باید توجه نمود بخش مقالات و همچنین بخش خبری سایت می باشد . شما در این بخش می توانید مقالات و اخبار مربوط به دادگستری ها را منتشر نموده با این کار شما دو کار بسیار مهم را انجام داده اید اول اینکه به سئو سایت خود بسیار کمک کرده و باعث شده اید تا سایت شما در نتایج گوگل بهتر ضاهر شود . دوم اینکه کاربران و مشتریان خود را به قوانین و اخبار جدید دادگستری آشنا نموده اید .
یکی دیگر از بخش های که می توان در طراحی سایت وکالت استفاده نمود بخش فروشگاهی سایت مه فقط پرداخت آنلاین مورد استقاده قرار گیرد . ما می توانیم این بخش را به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا مشتریان و ارباب رجوع شما قبل از حضور در دفتر شما حق مشاوره شما را از طریق درگاه پرداخت به حساب شما واریز نماید و در نهایت برای این افراد فاکتوری صادر شده و در آن فاکتور روز و ساعت حضور برای مشتریا درج شود .
یکی از مزایای بسیار مهم در سایت وکالت این است که شما وکیل محترم بعد از بررسی پرونده کاربران آنها را به صورت آنلاین برای موکلین خود ارسال نموده تا از روند پرونده خود در دادگاه ها مطلع شده و دیگر به صورت حضوری در دفتر شما حاضر نشوند این کار از طرف شما در هر ساعت از شبانه روز قابل برناه ریزی بوده و دیگر نگران کمبود وقت نخواهید بود .

امیدوارم با خواندن این مقاله تا حدی به شما وکیل عزیز اطلاعات و فواید داشتن یک وب سایت وکالت را منتقل نموده باشیم تا با اطمینان خاطر بیشتری در این عرصه قدم بردارید .
 

نمونه کار های مربوط