شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت پزشکی ، همانطور که میدانید علم پزشکی روز به روز در حال پیشرفت می باشد. از آن طرف اطلاعات درست در این زمینه در فضای اینترنت بسیار اندک است و این امر باعث بروز مشکلاتی برای افراد شده است. بهتر از من می‌دانید امروزه میلیون‌ها نفر در فضای اینترنت به دنبال بیماری خود یا بستگان خود میگردند و یا به دنبال پزشک خود در اینترنت به جستجو می‌پردازند. و در همین جستجوی که هر روز انجام می دهند ممکن است از وب سایت پزشکی خاص خوششان آید از مطالب آن روزانه استفاده کنند و یا ممکن است به دیگران معرفی نمایند.
 متاسفانه در ایران تعداد کمی از پزشکان محترم دارای سایت شخصی هستند تا بتوانند مهارت های خود را در سایت شخصی خود به دیگران معرفی نمایند ، این امر باعث شده تا از پزشکانی که دارای وب سایت پزشکی خود بوده عقب تر باشند و به شهر دیگر پزشکان نباشند. خوشبختانه پزشکان از دیگران موفق تر هستند زیرا نسبت به سایرین از اینترنت آگاه تر هستند ولی متاسفانه هیچگونه اقدامی برای خود نمی کنند .
همانطور که می‌دانید تقریبا همه بیماران یک سوال واحد دارند آنگاه شما می توانید با ایجاد یک صفحه پرسش و پاسخ در سایت خود پاسخگوی سوالات بیماران باشید. در نظر داشته باشید وقتی ساعت کاری مطب خود را در سایت وارد مینمایید کاربران راحت تر با شما ارتباط برقرار می‌کنند و کمتر تماس تلفنی برقرار خواهند کرد. می‌توانید نوبت دهی را به صورت آنلاین انجام داده ، با این کار شما به نیروی انسانی کمتری محتاج خواهید بود .
شما می توانید در صفحه تماس با ما به معرفی مطلب ، آدرس مطب ، تلفن های تماس ، قرار دادن نقشه گوگل بپردازید تا بازدیدکنندگان راحت‌ تر بتوانند به محل مطب شما مراجعه نمایند. مطمئن باشید شرکت طراحی سایت مرصاد وب پیشنهاد های فوق العاده ای برای شما خواهد داشت تا بهتر بتوانید در فضای اینترنت ظاهر شوید .
 همچنین شما می توانید در سایت بخشی برای پرونده های پزشکی بیماران تهیه کنید تا در هر جایی که نیاز بود با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به پرونده خود دسترسی داشته باشند . یکی از بخش های استراتژیک سایت پزشکی بخش اخبار و مقالات و خوشبختانه در علم پزشکی روزانه مقالات و اخبار متعددی را می توان انتشار داد و همین باعث شده تا کاربران بیشتری به سمت سایت پزشکی شما دعوت شوند و از مطالب سایت پزشکی شما کمال استفاده را ببرند و به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند.
 

نمونه کار های مربوط