شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

طراحی سایت کارخانجات ، شما کارخانه‌ دار محترم درست است مشتری خود را دارید و درآمد بالایی از این راه به دست می‌آورید. اما آیا این را می دانید که تبلیغات می‌تواند درامد شما را دو چندان کند و آن دسته از افرادی که از محصولات شما با خبر نیستند، خبردار شده و نسبت به خرید کالای شما و محصولات شما اقدام کنند. خلاصه عرض کنیم یکی از راه های که می توانید خود را به مشتریان خارجی و ایرانی خود معرفی نمایید طراحی سایت کارخانجات می باشد تا نسبت به رقبای خود جلوتر باشید .

طراحی سایت کارخانجات

بهترین تبلیغات برای شما طراحی سایت کارخانجات می باشد که همانطور در دنیای حقیقی موفق بوده اید در دنیای مجازی هم موفق باشید . این روزها افراد کالا و محصولات مورد نیاز خود را از طریق فضای مجازی تهیه می‌کنند و این فرصت مناسبی است تا شما هم از این نعمت کمال استفاده را ببرید.
در سایت کارخانجات ممکن است محصولات شما نیز صادر شود نیاز است تا سایت به زبان های مختلف ترجمه شود و بهتر است جهت بهینه سازی سایت از مترجه داخلی سایت استفاده نشود و سایت به همان زبان طراحی شود . اگر سایت از مترجم های داخلی استفاده شود از نظر گوگل یک مورد خطا محسوب می شود و از آنجایی که سئو سایت در این نوع وب سایت ها بسیار حائز اهمیت است بهتر است تا سایت به همان زبان طراحی شود .
یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی وب سایت کارخانجات لحاظ نمود بخش فروشگاهی سایت می باشد تا مشتریان شما کالای مورد نیازخود را از طریق وب سایت کارخانه تهیه نمایند و یا اقدام به خرید کالا و محصولات شما نمایند . همچنین می توان بخشی را برای فروشگاه های کارخانه در نظر گرفت تا کاربران در جریان فروشگاه های زنجیره ای شما در ایران و خارج از کشور قرار گرفته و با مراجعه به فروشگاه استان خود اقدام به خرید محصولات شما نمایند.
یکی دیگر از امکاناتی را که می توان در چنین وب سایت های لحاظ نمود بخش تخفیفات است که برای کاربران بسیار جذاب میباشد و برای افرادی که به صورت عمده خرید می‌کنند تخفیف را قائل شوید . یکی دیگر از بخش‌های که می‌تواند طراحی وب سایت کارخانجات به کاربرد بخش نمایندگی های فروش می باشد . در این بخش با اختصاص قرار دادن پنلی در سایت برای نماینده فروش می‌توانید از عملکرد نماینده به صورت کامل با خبر شده و یا  فروش محصولات را به صورت کامل آنالیز کنید.
در طراحی سایت کارخانجات بخش تابلو اعلانات برای کارکنان و همینطور سهامداران بسیار مهم می باشد شما در این بخش می توانید با قسمتی که در صفحه اصلی سایت قرار می دهید برای سهامداران مواردی را که باید به اطلاعشان برسانید را قرار داده تا به محض ورود به سایت از این بخش دیدن نمایند و از اخبار موجود با خبر شوند .
یکی دیگر از مواردی را که بسیار حائز اهمیت است و باید لحاظ نمود ، ظاهر سایت و گرافیک سایت میباشد ، کارشناسان مربوط به این بخش در شرکت طراحی سایت مرصاد وب با مهارت این کار را انجام خواهد داد و همچنین در نهایت می‌توانید تمام سوابق کارکنان کارخانه را هم به صورت آنلاین لحاظ نموده که این کار بسیار منحصر به فرد خواهد بود تا کارکنان به صورت آنلاین از سوابق خود خبر داشته و دیگر و به اصطلاح دیگر نیاز به کاغذ بازی نباشد.
 

نمونه کار های مربوط