شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت کودکان ، امروزه دنیای کودکان فقط به اسباب بازی های شان محدود نمی‌شود ، آنها با استفاده از دستگاه های هوشمند مانند گوشی های همراه و تبلت‌ها سهم بزرگی را در دنیای مجازی دارا می باشند و با طراحی این سایت ها این امکان را برایشان فراهم خواهیم نمود .

طراحی سایت کودکان

در طراحی چنین وب سایت های که می‌تواند مربوط به مهد کودک‌ها ، مربوط به پیش دبستانی ها و مراکز تفریحی کودکان باشد امکانات فراوانی را می‌توان لحاظ نمود . معمولاً در سایت‌های کودکان از رنگ های شاد کودکانه استفاده میشود و قالب سایت به نحوی طراحی می‌شود که در نظر کودکان خوشایند باشد، در طراحی سایت کودکان بخش اخبار و مقالات بسیار مهم بوده به گونه ای که مدیر سایت با قرار دادن مطالب مربوط به کودکان ، مادران را در رشد کودکانشان یاری می نمایند.
در طراحی وب سایت کودکان بخش فروشگاهی را می توان طراحی کرد تا مادران نسبت به خرید وسایل سیسمونی از سایت شما اقدام نمایند و از این طریق به کسب و کار خود رونق دهید . در سایت کودکان می‌توان مراکز تفریحی کودکان را نام برد و همچنین در بخش تبلیغات سایت این مراکز آگهی نمود و درآمد خود را دوچندان نمایید .
ما در طراحی سایت کودکان می توانیم کتابخانه دیجیتالی را برای شما طراحی کنیم شما در این کتابخانه دیجیتالی از دسته های مختلف را ایجاد کرده و در کتابخانه قرار دهید برای مثال بخش کتاب های مربوط به کودکان و همچنین کتاب های مربوط به والدین را در کتابخانه دیجیتالی خود قرار دهید ما می توانیم این بخش را به صورت فروشگاهی در نظر بگیریم که به ازای دانلود کتاب وجهی را دریافت نمایید و یا اشتراک ماهانه در نظر بگیرید .
در طراحی وب سایت کودکان بخش سرگرمی بسیار حائز اهمیت است میتوان در این بخش خانه نقاشی را طراحی کرد تا کودکان با ورود به این بخش سرگرم کننده مدتی را سپری کرده و با رنگ آمیزی تابلوهای موجود در سایت مدت زمان بیشتری را در سایت سپری نمایند . بخش کاردستی نیز برای والدین و بخصوص کودکان بسیار جذاب است چرا که با قرار دادن گالری تصاویر در این بخش می توان تصاویر کاردستی که کودکان ساخته اند را همراه با آموزش و یا قرار دادن فیلم آموزشی درخواست ساخت کاردستی را نموده و آنرا در این بخش فایل مربوطه آپلود نمایید و بهترین مورد هدایایی را در نظر بگیرید .
یکی دیگر از بخش های را که می توان در طراحی سایت کودکان لحاظ نمود بخش پزشکی می باشد که می توان مواردی را که در طراحی سایت پزشکی که مربوط به این بخش می باشد را در سایت کودکان لحاظ نمود برای مثال می توان بخش گپ و گفتگو را قرار داد تا مادران با ارسال مطالب بتوانند به بحث بپردازند . 
در طراحی این سایت ها میتوان از چند بازی کودکانه استفاده نمود تا کودکان در سایتی که مربوط به خودشان میباشد استفاده درست را ببرند . حتماً بخش والدین را نیز در سایت لحاظ نموده تا نیاز این گروه را شناسایی کرده و نبازهای این عزیزان را در سایت خود قرار دهید ، حال می‌خواهد اخبار باشد و مطالبی در مورد تربیت فرزندانشان، بخش نظرسنجی بسیار مهم است که باید لحاظ شود تا والدین در آن قسمت به بحث و گفتگو بپردازند و این باعث می‌شود تا کاربران بیشتری در سایت شما حاضر شده و رتبه شما در موتورهای جستجو گوگل افزایش یابد .
 

نمونه کار های مربوط