شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
طراحی سایت گردشگری ، امروزه افراد قبل از اینکه سفر خود را آغاز نمایند در اینترنت به جستجوی مکانی مناسب پرداخته تا روزی را در کنار خانواده و دوستان خود استراحت کنند و این امر نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوانند از زمان خود به نحو احسن استفاده لازم را ببرند . به همین منظور شرکت طراحی سایت مرصاد وب با سابقه خوبی که در زمینه طراحی سایت گردشگری دارد می‌تواند مشاوره خوبی را به شما عزیزان در طراحی پروژه به شما عزیزان بدهد .

طراحی سایت گردشگری

این دسته از سایت‌ها بازدیدکنندگان فراوانی دارد و این فرصت مناسبی تا از سایت گردشگری خود نهایت استفاده را ببرید شما می توانید در سایت خود به فروش کالاهای مسافرتی بپردازید و به کسب و کار خود رونق دهید و یا از بخش تبلیغات سایت خود کسب درآمد کنید .
در طراحی وب سایت گردشگری ایده های جالبی را می توانیم به شما بدهیم برای مثال اطلاعات کامل یک سفر سیاحتی زیارتی را در سایت خود بگنجانید تا کاربران از اطلاعات شما استفاده لازم را ببرند و در کنار آن به فروش بلیط پرداخته و یا با قراردادی که با هتلهای مکان های مختلف دارید جهت رزرو هتل در سایت خود اقدام نموده و پورسانت خود را دریافت نمایید . در نظر داشته باشید اطلاعات باید به صورت صحیح وارد سایت شود تا کاربران با جستجو در اینترنت از طریق یک صفحه از سایت شما با سایت شما آشنا شده و وارد صفحه اصلی سایت گردشگری شما شوند .
نمایش دادن مکان های گردشگری روی نقشه گوگل می تواند ایده خوبی باشد تا کاربران بتوانند به راحتی به مکان مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و همین امر باعث شود تا کاربران بیشتری در سایت شما حاضر شوند و در نتیجه جستجوی سایت شما در گوگل تاثیرگذار باشند.
لیدر تورها و آژانس های مسافرتی طراحی سایت گردشگری را جدی بگیرید خوشبختانه در حال حاضر تعداد سایت خوب در مورد گردشگری بسیار کم می باشد و شما با طراحی سایت گردشگری کاربر پسند و همین طور بهینه کردن سایت می توانید تا دیرتر نشده نتیجه دلخواه خود را دریافت نمایید و آنگاه تفاوت ها را خواهید دید .
سایت های کردشگری از لحاظ ماهیتی که دارند دارای قدرت مانور بسیاری دارند شما می توانید در سایت گردشگری خود نیز یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و یا می توانید یک بخشی از سایت گالری را در آن جای دهید . برای مثال می توان گفت شما می توانید در سایت خود به فروش کالاهای کوهنوردی بپردازید که در حال حاضر فروشگاه برای فروش وسایل کوهنوردی به تعداد انگشتان شما وجود دارد و بعد از خرید و یا سفارش کالا آن را به دست مشتری خود برسانید . فروش وسایل کوهنوردی یکی از موارد بود که می توان مثال زد . در بخش گالری سایت شما می توانید از مراکز دیدنی شهرها عکس های را تهیه و در سایت خود قرار دهید . آیا می دانستید که افراد بری مسافرت عباراتی چون مکان های دیدنی شهر یزد برای مثال را جستجو می کنند شما با قرار دادن مکان های دیدنی شهر یزد در سایت خود و بهینه سازی عکس ها با همین سادگی در نتایج اولیه گوگل قرار گرفته و وودی سایت خود را افزایش دهید . 
تیم بهینه سازی سایت مرصاد وب به شما این اطمینان را می دهد که اگر دوست داشته باشید شما را در نتایج اولیه گوگل رسانده و از مطرح شدن سایت خود لذت برده و درآمد خود را دوچندان نمایید .
 

نمونه کار های مربوط