شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+
وب سایت

بی همتا صنعت

  • نام وب سایت : بی همتا صنعت
  • لینک وب سایت : بی همتا صنعت
  • نوع وب سایت : اختصاصی / بازرگانی / در تهران / شرکتی / کارخانجات / واکنش گرا / با وردپرس
  • ادرس وب سایت : http://bihamtaco.ir
برای وب سایت خود پیش فاکتور ثبت کنید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت بی همتا صنعت

طراحی سایت شرکتی بی همتا صنعت جاودانه در سال 1396 انجام شده است . این شرکت زیر نظر سازمان اتکا بوده و سازمان اتکا مربوط به وزاذت دفاع می باشد که شرکت طراحی سایت مرصاد وب مفتخر است این سایت را برای این سازمان بزرگ طراحی نماید . شایان ذکر است سایت فروشگاهی این شرکت هم توسط مرصاد وب طراحی شده است .

تکنولوژی های استفاده شده

PHP
HTML
CSS 3
AJAX
JSON
JAVA Script
JQUERY
MYSQL
فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

JQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.