شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
وب سایت

آریانا

  • نام وب سایت : آریانا
  • لینک وب سایت : آریانا
  • نوع وب سایت : گالری / هنری / واکنش گرا
  • ادرس وب سایت : http://ariana.gallery
برای وب سایت خود پیش فاکتور ثبت کنید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت آریانا

طراحی سایت گالری آریا با ظاهری ساده اما جذاب بسیاری از مخاطبین را به سمت خود کشانده است و توانسته جایگاه خوبی را در بین علاقه مندان کسب نماید . این سایت در سال 1394 راه اندازی شده است و هم اکنون بعد از بهینه سازی سایت در مکان خوبی در صفحه اول گوگل واقع شود .

تکنولوژی های استفاده شده

HTML
CSS
PHP
JAVASCRIPT
JQUERY
JSON
XML
MYSQL
فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

JQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.