شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
وب سایت

کیا گالری

  • نام وب سایت : کیا گالری
  • لینک وب سایت : کیا گالری
  • نوع وب سایت : فروشگاهی / گالری / هنری / واکنش گرا
  • ادرس وب سایت : http://kia-gallery.com
برای وب سایت خود پیش فاکتور ثبت کنید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت کیا گالری

این سایت یک سایت گالری می باشد که در باطن خود یک سایت فروشگاهی را جای داده است این سایت بهینه سازی شده است و جایگاه خوبی را موتورهای جستجو دارد و در صفحات اول قرار دارد . 

تکنولوژی های استفاده شده

HTML
CSS
PHP
JAVASCRIPT
JQUERY
MYSQL
AJAX
JSON
فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

JQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.