شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
وب سایت

ماشین بانک

  • نام وب سایت : ماشین بانک
  • لینک وب سایت : ماشین بانک
  • نوع وب سایت : تبلیغاتی / خودرو / در تهران / شخصی / شرکتی
  • ادرس وب سایت : https://mashinbank.com
برای وب سایت خود پیش فاکتور ثبت کنید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت ماشین بانک

فروش خودرو یک امر نسبتا رایج برای دارندگان خودرو است. چرا که معمولا پس از مدتی افراد به دلایلی نظیر تعویض با خودروی بهتر، مشکلات خودرو، نیاز مالی یا تصادف خودرو اقدام به فروش خودرو می کنند. از این رو فروش خودرو برای افرادی که آشنایی چندانی با بازار فروش ندارند می‌تواند حساسیت خاص خود را داشته باشد. شیوه‌های رایج برای فروش خودرو عبارت است از سپردن خودرو به دست واسطه‌ها یا نمایشگاه‌های اتومبیل، انتشار آگهی در مجله‌های خبری یا وبسایت های اینترنتی در زمینه فروش ماشین.

تکنولوژی های استفاده شده

HTML
CSS
PHP
JAVASCRIPT
JQUERY
JSON
AJAX
فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

JQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.