شرکت طراحی سایت مرصاد وب شما را با دنیای جدید وب آشنا میکند. تهران - اقدسیه - بلوار ارتش - مینی سنتی - خیابان بهاران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
وب سایت

ان آر تی سی

  • نام وب سایت : ان آر تی سی
  • لینک وب سایت : ان آر تی سی
  • نوع وب سایت : آموزشگاه / آموزشی / دانشگاهی / با وردپرس
  • ادرس وب سایت : http://nrtc.ir
برای وب سایت خود پیش فاکتور ثبت کنید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت ان آر تی سی

سایت آموزشی و آموزشگاه آنلاین که مریوط به دانشجویان دانشگاه امیرکبیر میباشد در سال 1396 طراحی و بهینه سازی شده است این سایت از تمامی امکانات آموزشی برخوردار میباشد .

تکنولوژی های استفاده شده

Ajax
HTML 5
CSS 3
jQuery
MYSQL
PHP
فارسی
English

از طراحی سایت بیشتر بدانید

Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

JQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.