شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

مزایای طراحی سایت اختصاصی

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت 2018/10/11
مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی همانطور که از نام آن مطرح است بیان کننده این مطلب می باشد که شما با طراحی سایت اختصاصی می توانید تمامی امکانات و ایده های که در ذهنتان خطور می کند را برای سایت خود از برنامه نویس سایت خود مطالبه نمایید و برنامه نویس شما اگر از تجربه بالای در برنامه نویسی داشته باشد در کمترین زمان ایده شما را به واقعیت تبدیل خواهد نمود و آن را روی سایت شما نصب می نماید .
طراحی سایت در شرکت مرصاد وب به گفته بسیاری از کاربران و مشتریان خوشایند بوده و تمامی امکانات که این دوستان از برنامه نویسان این شرکت درخواست داشته اند در اسرع وقت در اختیار دوستان قرار داده شده است . لذا حتما در هنگام راه اندازی وب سایت خود چه می خواهد طراحی سایت شرکتی باشد و چه طراحی سایت فروشگاهی و هر نوع وب سایت دیگری حتما تحقیقات لازم را در زمینه آن شرکت کرده باشید تا در آینده به مشکل بر نخورید .
تقریبا تمامی سایت های طراحی شده توسط شرکت مرصاد وب اختصاصی می باشند ولی بعضی اوقات به خواسته کاربران و شمتریان عزیز این شرکت سایت های آماده نیز که از مدیریت محتوای وردپرس و یا جوملا بهرمند هستند استفاده شده است که طبیعتا تعرفه این نوع سایت ها با طراحی سایت اختصاصی بسیار متفاوت می باشد و از هزینه خیلی کمتری برخوردار می باشد . اگر سایت فروشگاه اینترنتی شما از وردپرس استفاده شود آن هم در وهله اول بسیار بهتر است هم از نظر مالی و هم از نظر طراحی ، چرا که تا شما با مدیریت این نوع سایت ها آشنا شوید طبیعتا زمانی باید سپری شود تا بتوانید کنترل این نوع وب سایت ها را در دست بگیرید لذا استفاده از مدیریت محتوای وردپرس در دوره مقدماتی پیشنهاد خواهد شد . بای خدمت شما عزیزان عرض کنیم که مدیریت محتوای وردپرس و همچنین جوملا توسط شرکت مرصاد وب بومی سازی شده است و از این مدیریت محتواها در سایت های وردپرسی و جوملای خود استفاده می کنیم که هم از نظر امنیتی و همچنین ارتباط کاریری تفاوت های بسیاری با دیگر سایت های وردپرسی و همچنین جوملا دارد . 

مزایای طراحی سایت اختصاصی

  1. امکان توسعه‌ی بیشتر این نوع وب سایت ها نسبت به سایت های دیگر به دلیل قابلیت تغییر هسته توسط طراح سایت
  2. سرعت بیشتر به دلیل استفاده نکردن از ماژول ها و پلاگین های دیگر
  3. تسلط بیشتر بر روی سایت توسط طراحان سایت به سایت برای پشتیبانی بهتر
سایت های که به صورت اختصاصی طراحی شده اند اگر از نظر شما در آینده نیاز به اضافه نمودن امکانات دیگری باشد به راحتی توسط برنامه نویس اضافه خواهد شد تنها دلیل این موضوع این است که این سایت از صفر تا صد توسط همین طراح و یا همین شرکت پایه ریزی و برنامه نویسی شده است لذا به راحتی می تواند آن را تغییر دهد و یا امکانات را به دلخواه شما کم و زیاد نماید .
یکی دیگر از مزایای طراحی سایت اختصاصی سرعت در بارگذاری سایت می باشد که این مورد برای سئو بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که در طراحی سایت اختصاصی ار پلاگین های آماده و یا ماژول ها استفاده نشده که از منابع هایت و یا سرور استفاده نماید .
امید وارم مطالب این بخش شما را برای طراحی سایت خود راهنمایی کافی را کرده باشد . به امید فرداهای بهتر 

مقالات مرتبط