شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

نحوه استفاده از تصاویر برای دریافت ترافیک بیشتر

نویسنده : مجید سعادت اخبار 2018/05/31
نحوه استفاده از تصاویر برای دریافت ترافیک بیشتر

شما در این مقاله با استراتژی محتوا بصری: نحوه استفاده از تصاویر برای دریافت ترافیک بیشتر آشنا خواهید شد . پس با ما همراه باشید . داشتن یک وبلاگ که می توانید اطلاعات ارزشمندی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید، می تواند برای کسب و کار شما ضروری باشد. وبلاگ یک منبع عالی بازاریابی محتوا است و اگر شما به درستی آن را انجام دهید، مزایای آن ممکن است بالاتر از حد انتظار باشد.  در حقیقت، بازاریابی محتوا سه برابر موثرتر از جستجو در اینترنت خواهد بود .

content-marketing-vs-paid-search

سایت Kinsta نیز نتایج مشابه با تولید محتوای با کیفیت را هنگامی که ترافیک را دو برابر مشاهده کرده است عکس فوق را انتشار داده است و مضمون عکس این مطلب را می رساند که محتوای با کیفیت ترافیک سایت را تا چند برابر افزایش خواهد داد. همچنین افراد، بیشتر از طریق بازاریابی محتوا به شرکت یا نام تجاری شما می آیند. 68 درصد از کاربران اینترنت وقت خود را به خواندن محتوا درباره مارک ها صرف می کنند و 80 درصد از آنها از طریق محتوای سفارشی در مورد شرکت ها قدردانی می کنند. این احتمالا دلیل اصلی آن است که چرا کسب و کارهای کوچک با وبلاگ ها 126 درصد بیشتر از کسب و کارهایی که در بازاریابی محتوا دخیل نیستند، موفق تر نمایان می شوند .

اهمیت محتوای بصری

با این حال، بازاریابی محتوا نباید فقط متن باشد. ویجت ها بخش مهمی از کمپین بازاریابی هستند. آنها قدرت جذب و حفظ مخاطبان خود را دارند. آنها توانایی افزایش کل مبارزات انتخاباتی خود را دارند و در بلند مدت موفق هستند. چرا فکر می کنید اینطور است؟ چرا تصاویر برای وبلاگ مهم هستند؟
طبق گزارش منتشر شده توسط Social Media Examiner  و 38 درصد از بازاریابان می گویند که وبلاگ نویسی مهمترین شکل محتوای کسب و کار است. محتوای بصری در مرحله دوم قرار می گیرد، به طوری که 37 درصد از بازاریاب ها آن را مهم ترین بخش استراتژی بازاریابی محتوا می دانند.
همچنین، همان گزارش می گوید که 68 درصد از بازاریابان از وبلاگ نویسی برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند در حالی که 74 درصد از تصاویر به عنوان یک نوع رایج استفاده می کنند. به طور کلی، بازاریابی محتوا به شما شش برابر بیشتر از نرخ بازاریابی کمک می کند .

types-of-content
با این حال، ما نیز باید در نظر داشته باشیم که مردم تنها 10 درصد از آنچه که می شنوند، را جستجو می کنند. با این حال، اگر شما متن نوشته شده را با تصاویر مربوطه جفت کنید، 65٪ از این اطلاعات سه روز بعد در حافظه کاربر نقش می بندد. قابل ملاحظه است، این طور نیست؟

استفاده از تصاویر برجسته در سایت

هنگامی که  تصاویری در وبلاگ شما استفاده می شود  اولین چیزی که باید شروع کنید، تصویر برجسته است. این نوع بصری حتی هنگامی که پستهای وبلاگ را که عمدتا براساس اطلاعات متنی است، بدون تصاویر، نمودارها، نمودارها و سایر انواع تصاویر، بروزرسانی شده است مهمتر است. همچنین، اگر در بخش بازاریابی رسانه های اجتماعی نیز مشارکت داشته باشید، تصویر برجسته مهم است. چرا؟ این اولین چیزی است که یک فیس بوک یا یک کاربر توییتر می بیند زمانی که یک لینک را به اشتراک می گذارید.