شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

نقش طراحی سایت در کسب و کار شما

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت 2018/06/16
نقش طراحی سایت در کسب و کار شما

نقش طراحی سایت در کسب و کار شما : ممکن است هر فردی که شرکتی را راه اندازی می کند در مورد طراحی سایت شرکتی خود نیز فکری کرده باشد ، اولین و مهمترین هدف از طراحی سایت معرفی مشتریان به خدمات و محصولات خود از طریق یک وب سایت است . این نگرانی به طور مداوم در ذهن دارنده سایت پخش می شود که آیا از این طریق می تواند شرکت و یا محصولات خود را به افراد معرفی نمایید یا خیر . ایجاد یک وب سایت با طراحی منحصر به فرد اولین گام برای موفقیت و گسترش هر کسب و کار است. طراحی وب سایت منحصر به فرد چیزی است که کسب و کار شما را از بقیه شرکت های فعال در همان زمینه متمایز می کند. این دروازه گسترده ای است که مشتریان آنلاین از آن عبور می کنند و باعث می شوند تا شما معاملات سودآوری را داشته باشید .

طراحی وب سایت حرفه ای

ایجاد یک وب سایت یکی از آخرین روش های تبلیغاتی است که نتایج شگفت انگیزی در طی یک دوره طولانی برای شما به ارمغان خواهد آورد . داشتن وب سایت چیزی نیست که منحصرا برای صاحبان کسب و کار بزرگ و یا هر کسی که مایل به باز کردن یک فروشگاه آنلاین است باشد . شما می توانید وب سایت خود را برای پیوند آن به تمام صفحات شبکه اجتماعی خود ایجاد کنید.  این شبکه روند نمایش محصولات و خدمات را تسهیل می کند و دسترسی مشتریان به شما را آسانتر می کند. این فرصتی عالی برای بازار و گسترش افق ها است.

مراحل طراحی سایت

بعضی ممکن است استدلال کنند که مراحل طراحی وب سایت بیش از حد گران یا بی فایده است. اما این کاملا نادرست است. داشتن یک وب سایت خوب می تواند شما در دنیا مطرح نماید و برند شما را به همگان معرفی نماید که خود مستلزم رعایت بعضی از نکات می باشد، در نهایت شما سود خواهید کرد . در حال حاضر با هم به مرور مهمترین مراحل ایجاد و طراحی وب سایت حرفه ای با جملات ساده می پردازیم . 

انتخاب دامنه مناسب

انتخاب دامنه مناسب در نگاه اول ساده به نظر میرسد اما اینطور نیست . انتخاب دامنه مناسب یکی از مهمترین ستون های وب سایت است. تعریف مکان، آدرس و هدف از اکثر مراحل که نیاز به تفکر و تجزیه و تحلیل بازار و رقبا دارد . از این مرحله اجتناب کنید فقط یک نام برای سایت خود داشته باشید . برای انتخاب دامنه مناسب تا جایی که میتوانید تحقیق نمایید و اطمینان حاصل کنید که نامی که برای سایت خود انتخاب می کنید قبلا توسط شخص دیگری به ثبت نرسیده باشد . سعی کنید نام را واضح و شناخته شده و هدفمند و همچنین مربوط به فعالیت خود انتخاب نمایید . مانند دانشگاهی ، آموزشی ، آموزشگاه ، فروش شارژ ، فروش فایل ، هنری ، گالری ، آتلیه ، املاک ، انتشارات و ...

میزبانی وب مناسب

این مرحله را به عنوان یک مستاجر به دنبال یک مکان برای کار یا یک آپارتمان مناسب برای شرکت خود و اجاره آن در نظر بگیرید. از طریق شرکت های میزبانی به راحتی محل سایت را مشخص می کنید. سعی کنید میزبانی وب خود را از شرکت های معتبر و با سابقه دریافت نمایید و حتی الامکان سایت های را که میزبانی می کنند یک بار مرور کنید . حتما از نحوه ایمن سازی سایت خود که بر روی هاست آن شرکت قرار میگیرد مطلع شوید . ممکن است شرکت های معتبر هزینه میزبانی وبشان بیشتر از مابقی شرکت ها باشد . مهم نیست و حتما از شرکت های معتبر میزبانی وب خود را دریافت نمایید تا در آینده به مشکل بر نخورید .

طراحی وب سایت

حالا شما عنوان و میزبانی سایت را دارید. در مرحله سوم طراحی وب سایت فرا می رسد. اگر شما متخصص برنامه نویسی نمی باشید از اینجا به بعد کار را به ما بسپارید . در دو مرحله قبل شما شخصا می توانید دامنه و هاست خود را تهیه نموده و در اختیار طراح قرار دهید . برنامه نویسی تحت وب تخصص است و باید حتما توسط شرکت معتبر و به ثبت رسیده این کار صورت بپذیرد در غیر این صورت باز در آینده به مشکلاتی برخواهید خورد . برای یک وب سایت حرفه ای، جذاب و کامل، از تجربه استفاده کنید ! شرکت های طراحی سایت در تهران مثل شرکت طراحی سایت مرصاد وب این سایت را به طور کامل طراحی می کنند و شما نیز آن را توسعه می دهید. بر خلاف آنچه که فکر می کنید، وابستگی شما به یک شرکت قابل اعتماد برای طراحی وب سایت شما موجب صرفه جویی در تلاش و پول شما می شود. همچنین موظف است سایت را در فرم مورد نظر و با تمام ویژگی های مورد توافق طراحی نماید . با کمی تحقیق می توانید به جواب تمام سوالات خود برسید و طراحی وب سایت شخصی خود را آغاز نمایید . این مورد بسیار مهم را در نظر بگیرید ممکن است طراحی سایت تعرفه ای مختلفی داشته باشد نه بسیار گران طراحی کنید و نه بسیار ارزان . باید عرض کنیم شرکت طراحی سایت مرصاد وب سایت شما را به صورت کاملا اختصاصی طراحی می کند و یا اگر تمایل داشته باشید طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت جوملا را نیز پشتیبانی می کند که بسته به طراحی سایت شما و بودجه شما در جلسه حضوری شما را مشاوره خواهد نمود .

 

مقالات مرتبط