شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

چطور یک اشتباه کوچک باعث افت در کسب و کار شما می شود

نویسنده : مجید سعادت تجارت الکترونیک 2018/06/07
چطور یک اشتباه کوچک باعث افت در کسب و کار شما می شود

این مقاله در مورد چطور یک اشتباه کوچک باعث افت در کسب و کار شما می شود می باشد که از تجربه شخصی بنده و دیگر دوستان برگرفته شده است . این مقاله واقعی است !!!!!! من دیدم یکی از دوستان خودم در سال اول کسب و کار خود چطور نابود شد و زمین خورد و آن هم بدلیل هزینه های بی پروا، بازاریابی ضعیف و یا هر دلیلی که شما ممکن است فکر کنید در حقیقت، من فکر می کنم اشتباه کرده است و روند تبلیغات خود و سایت فروشگاهی خود را به اشتباه رفته است . با ما همراه باشید ...

می خواهید بدانید که او چه کار کرده است؟

او جنگ قیمت را آغاز کرد. قبل از اینکه او شروع به فروش محصول خود کند، او رفت و تحقیق کرد که چقدر رقبا در منطقه خود فعالیت کرده اند. به جای تلاش برای تمایز، تصمیم گرفت که حرکت هوشمندانه قیمتهای خود را به امید دزدیدن مشتریان کاهش دهد .اما اشتباه بزرگ او این بود که در حالی که قیمت محصولات کمتر از رقبا بود اما، هزینه هایش بالاتر از فروش بود . 
این داستان یک نمونه نسبتا دقیق است که چگونه یک اشتباه می تواند بر یک کسب و کار تأثیر بگذارد، اما من فکر نمی کنم این اشتباه خیلی رایج باشد. صنایع در سراسر جهان تلاش می کنند تا ببینند که چقدر قیمت آنها می تواند رقابت را تحت تاثیر قرار دهد و به همه آسیب برساند و مشتریان را به سمت خود بکشانند. آیا اصطلاح MoviePass را شنیده اید ؟
به همین دلیل این روند باید متوقف شود. من می خواهم به شما کمک کنم تا درک نکاتی را درباره اینکه چطور یک اشتباه کوچک میتواند کسب و کار شما را آسیب زند، حتی اگر در کوتاه مدت به نظر برسد.  حال مطالب زیر را به دقت دنبال نمایید .

آثار ارزان فروشی :

  1. نوآوری را از بین می برد
  2. این بدان معنی است که نام تجاری شما ارزان است
  3. آینده شما را به خطر می اندازد

وضعیتی که شرکت ها و کشورها در تلاش برای رقابت با یکدیگر هستند، برای از بین بردن دستمزد و استانداردهای زندگی برای کارگران و تولید کالا، تلاش می کنند.

بنابراین در یک سطح پایه، این وضعیتی است که قیمت ها بدون کاهش سودآوری کلی کاهش می یابد. اما حقیقت زشت این است که در چنین شرایطی، افراد همیشه مجبور هستند که لایحه را بپردازند. در بسیاری از موارد، به جای به خطر افتادن کیفیت، شرکت تصمیم به کاهش دستمزد یا شرایط کاری برای پرداخت پول مشابه با هزینه های پایین تر خواهد کرد. حال نمی داند که اگر دستمزد کاهش پیدا کند کیفیت نیز کاهش پیدا خواهد کرد .
همانطور که از سال گذشته، قیمت میانگین یک محصول از آمازون حدود 11 درصد کمتر از رقبای پیشرو آن بود. قیمت ها از 1٪ تا 17٪ متغیر بود که به این معنی است که کسی در جایی در حال ورشکستگی است . در انتها، به نظر می رسد آمازون برنده است. آنها برای 11 دوره مستحکم درآمد کسب کرده اند و حتی در فصل تعطیلات 2017، 1/9 میلیارد دلار کسب درآمد داشته اند. خود کارگران گفته اند دلیل این برد رسیدگی آمازون به کارگرانش می باشد .
این نشان دهند آن است که اگر شرکتی به پرسنل خود رسیدگی کند آن پرسنل با انگیزه بیشتری به کار خود خواهد پرداخت و در نهایت شرکت سودآوری خواهد داشت یکی از شرکت های بسیار موفق شرکت گوگل می باشد که در این زمینه که چه اتفاقی بعد از مرگ برای کارکنان گوگل می‌افتد ؟ را مطالعه نمایید . با ما همراه باشید ....