شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

چه اتفاقی بعد از مرگ برای کارکنان گوگل می‌افتد ؟

نویسنده : مجید سعادت گوگل 2018/05/20
چه اتفاقی بعد از مرگ برای کارکنان گوگل می‌افتد ؟

شاید برای شما سؤال باشد که چه اتفاقی بعد از مرگ برای کارکنان گوگل می‌افتد ؟ پس این خبر را تا انتها مطالعه نمایید ممکن است برای شما جالب باشد .
کار کردن در گوگل البته که عالی است، صرف نظر از اینکه گوگل یکی از بزرگترین و قوی ترین شرکتهای فناوری در جهان است، اما کارکنان گوگل دارای مزایای فوق العاده ای هستند که از آنها سود می برند مانند غذای رایگان، کوتاه کردن مو با هر مدلی که خودشان دوست دارند و پرواز آزاد، اما چه اتفاقی بعد از مرگ برای کارکنان گوگل می‌افتد ؟
مرگ حق است و متأسفانه همه چیز پایان می یابد ، در نهایت مردم می میرند، از جمله کارمندان    Google، ولی یکسری امتیازها برای این افراد در نظر گرفته شده است . این امتیازات چیست و شرکت گوگل چه چیزی را ارائه می دهد؟ این چیزی است که ما اکنون خواهیم دانست .
گوگل بیش از 70 دفتر مختلف در 50 کشور دنیا دارد که شامل 34000 کارمند می‌شود . قدیمی ترین و باسابقه ترین این افراد، لسلو بوک 83 ساله است  که در سال 2006 از شرکت ژنرال الکتریک به گوگل نقل مکان کرد که به ما در مورد علاقه شرکت به کارکنان خود می گوید.
گوگل 50 درصد از حقوق کارمند خود را به شوهر یا همسر اختصاص می دهد، که بعد از مرگ کارکنان دچار مشکل نشوند و همی رویه تا آخر نیز ادامه دارد اگر فردی از گوگل دارفانی را وداع گفت نصف حقوق کارمند خود را به خانواده اش تخصیص خواهد داد و همچنین مبلغ 1000 دلار در ماه نیز به فرزندان خوردسال آن‌ها نیز پرداخت می‌کند تا به سن 23 سالگی برسند و فرزند کارمند متوفی باید تمام وقت خود را به تحصیل بگذراند و در نهایت جذب شرکت گوگل خواهد شد .
شرکت گوگل تنها شرکتی است که برای فرزندان کارکنانش برنامه‌ ریزی های اختصاصی دارد تا جایی که حتی کارنامه‌ها و نمرات آن‌ها را در مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها کنترل می‌کند و به جای والدین برای رفع مشکلات تحصیلی فرزندانشان در مراکز آموزشی آن‌ها حاضر می‌شود . و این بدین منظور است که کارمندان با خیالی آسوده به کارهایشان رسیده و تمام وقت کاری خود را در محل کار خود سپری نمایند باید بدانید که افرادی که در شرکت گوگل کار می‌کنند ساعت ورود و خروج ندارند و نیاز به گرفتن مرخصی ندارند ……..