شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

چگونه یک وب سایت مناسب ایجاد نماییم ؟

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت در گوگل 2018/05/15
چگونه یک وب سایت مناسب ایجاد نماییم ؟

با گسترش اینترنت و سهولت دسترسی آن سازمان ها و سایت های فروشگاهی و شرکتی برآن شدند تا برای خود وب سایت خوب را دست و پا کنند . طراحی یک سایت خوب در کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت است و شما را در فضای مجازی و حقیقی به شهرت می رساند و یکی از راه های مناسب برای برند سازی می باشد و همچنین از همبن طریق می توانید تبلیغات رایگان را داشته باشید . و مشتریان شما راحتر از خدمات و محصولات شما در هر زمان می توانند دیدن نمایند .

چگونه یک وب سایت مناسب ایجاد نماییم ؟ 

چنانچه شما بخواهید یک وب سایت در گوگل ایجاد نمایید باید یک حساب کاربری در google ثبت نام کنید و بعد از ساخت حساب کاربری خود وارد اکانت شوید به آدرس https://site.google.com رفته و مراحل زیر را دنبال نمایید .
  1. اگر برای اولین بار است که شما سایت را طراحی می کنید صفحه ورود شما خالی است و شما باید از سمت راست پنل کاربری خود روی دکمه قرمز رنگ ( ایجاد ) کلیک نمایید . 
  2. وارد یک صفحه ای خواهید شد که باید نام سایت خود را تایپ کنید . در نظر داشته باشید سایت شما باید با حروف انگلیسی و بدون فاصله و همچنین کاما تایپ شود و بعد از .com را وارد نمایید .
  3. شما عزیزان میتوانید در مرحله بعد یک تم را انتخاب نموده از آن برای ظاهر سایت شخصی خود استفاده نمایید . 
  4. در این مرحله باید نوع وب سایت خود را انتخاب نمایید . برای مثال سایت فروشگاهی ، سایت شخصی ، سایت نمایشگاهی ، سایت گالری و ... 
  5. در این قسمت باید توضیح کوتاهی در مورد سایت خود بدهید و عنوان سایت خود را باید طوری انتخاب کنید وقتی کاربری در گوگل عنوان شما را جستجو می کند بتواند سایت شما را در نتایج بیابد . پس در انتخاب عنوان دقت کافی را استفاده نمایید .
  6. در مرحله بعد از شما پسورد را درخواست می نماید که به دلخواه می توانید از یک گذرواژه مناسب انتخاب نمایید .
  7. و در انتها روی دکمه قرمز انتشار کلیک کرده . ممکن است سایت شما رد شود زیرا احتمالا قبلا از عنوان انتخابی شما قبلا استفاده شده که اینجا شما باید عنوان سایت خود را تغییر دهید .
امیدوازم از آموزش امروز نهایت استفاده را ببرید . با ما همراه باشید .
 

مقالات مرتبط