شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

10 وب سایت برتر که به شما آموزش وب سایت را ارائه می دهد 

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایت 2018/05/22
10 وب سایت برتر که به شما آموزش وب سایت را ارائه می دهد 

در این مقاله قصد داریم به 10 وب سایت برتر که به شما آموزش وب سایت را ارائه می دهد ، بپردازیم  .
استیو جابز قبل از مرگ خود نوشت :

با طراحی نتها میتوان هنر را طراحی را نشان داد بلکه می توان نحوه کار را نیز به رخ کشید .

طراحی و سبک طراحی سایت برای مشتریان و همچنین وب مسترها بسیار مهم میباشد تا بتوانند به سهولت پروژه مشتری خود را به اتمام رسانده و در نهایت رضایت مشتری خود را کسب نمایند . 

سایت های که جهت آموزش طراحی سایت خدمت شما عزیزان معرفی می شوند از وب های معتبر دنیا میباشند که چندین سال است به امر آموزش پرداخته اند و رضایت بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب نموده اند. در این سایت ها به نحوه استفاده از تکنیک ها ، روش های نوین و بهینه استفاده از کدهای HTML و Css و یا استفاده از فتوشاپ پرداخته است . این سایت‌ها دارای طرح های از پیش ساخته شده میباشند که اگرتمایل داشته باشید می‌توانید از این طرح ها در پروژهای خود استفاده نمایید . بسیاری از طراحان بدنبال طرح های خلاقانه هستند که این سایت‌ها کمک بسیاری به این عزیزان خواهد نمود .
بنابراین ما مهمترین و 10 سایت برتر را برای آموزش طراحی وب انتخاب کرده‌ایم

1- Smashing Magazine 


smashing

مجله الکترونیکی برای طراحان وب و توسعه دهندگان حرفه ای، این سایت بر زبان های برنامه نویسی و تکنیک ها تمرکز می کند و همچنین بهترین تمرینات عملی را ارائه می دهد.

2- PSD Tuts 

psd

یکی از بهترین سایت هایی که به شما تکنیک های طراحی وب را آموزش میدهد، به ویژه در زمینه فتوشاپ میتواند کمک خوبی به شما کند ، این سایت شامل بسیاری از درس های آموزشی علاوه بر چندین منبع شامل طرح های عالی برای طراحی و همچنین تمرین های عملی است. این سایت به شما تمام جنبه های طراحی سایت مانند آگهی ها و آیکون ها را آموزش می‌دهد

3- W3Schools Online 

یکی از بهترین سایت هایی است که به آموزش طراحی وب سایت پرداخته است و تنها به موضوع "خود آموزی" اختصاص داده داده شده است که شامل تعداد بسیار زیادی از آموزش های منحصر به فرد در تمام زبان های برنامه نویسی برای طراحی و توسعه سایت هایی مانند CSS، HTML5، JavaScript، SQL و PHP میباشد ، این یکی از بزرگترین سایت ها برای آموزش طراحی وب سایت محسوب می شود.
 

4-  Colorslap 

یکی از بزرگترین وب سایت‌های عربی در زمینه آموزش طراحی سایت میباشد . در این وب سایت از صفر تا صد آموزش تکنیک های طراحی سایت پرداخته است که طراحان می‌توانند از این سایت کمال استفاده را ببرند همچنین این سایت شمامل مقالات فراوانی میباشد که می‌توانید از آن مقالات در زمینه‌ای که فعالیت دارید استفاده نمایید .

5- Stackoverflow 

Stackoverflow
یکی از مهمترین سایت‌های که در مورد پرسش ها و پاسخ‌های که ممکن است در زمینه طراحی و توسعه سایت‌ها برای شما پیش آید پرداخته است ، شما می توانید به سایت دسترسی داشته باشید و از سوالات خود را پرسیده وافرادی که در سایت فعالیت دارند به شما پاسخ دهند . همچنین می توانید تمام سؤالات موجود را بررسی کرده و به جواب سؤال احتمالی خود برسید به نظر ما این سایت کمک شایانی در زمینه طراحی وب سایت به شما خواهد نمود .

6- Ultimate Designer Toolkit  

UltimateDesignerToolkit

این سایت شامل شمار زیادی از ابزارهای طراحی وب و بیش از 60،000 منبع مختلف برای طرح های متعدد است. این سایت همچنین شامل یک وبلاگ جامع از 30 بخش است که شامل بسیاری از آموزش ها می باشد.

7- CSS Tricks 

CSS%20Tricks

یکی از محبوب ترین وب سایت های طراحی وب با تعداد بسیار زیادی از نمونه‌های  CSS می‌باشد، همچنین دارای مقادیر مقالات مفید و آموزش در این زمینه میباشد .

8- Web Design Ledger 

web-design-ledger

یکی از سایت های برجسته ای که تکنیک های طراحی وب را ارائه می دهد، دارای بسیاری از نکات مفید است و شامل بسیاری از راهنمایی ها و منابع مهم که حاوی مقدار بسیار زیادی از طرح های خلاقانه هستند که به عنوان یک منبع الهام بخش برای شما مفید میباشد .

9- WebDesignerWall 

webdesignerwall

این سایت بر روی طراحی های مدرن تمرکز دارد و به آموزش طراحی های مدرن پرداخته است .

10- SixRevisions 

sixrevisions

این سایت مقالات و راهنمایی های مفید برای طراحی سایت و همچنین مهمترین اخبار و درس های آموزشی را منتشر می کند.
امیدواریم با ارائه این مقاله توانسته باشیم تا به گسترش طراحی سایت به شما عزیزان همچنین وب مستران عزیز کمکی کرده باشیم . 
 

مقالات مرتبط