شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

2 تا از بهترین ابزار ها برای Freelancers برای مقیاس یک کسب و کار خوب

نویسنده : مجید سعادت تجارت الکترونیک 2018/06/02
2 تا از بهترین ابزار ها برای Freelancers برای مقیاس یک کسب و کار خوب

در این مقاله قصد داریم در مورد 2 تا از بهترین ابزار ها برای Freelancers برای مقیاس یک کسب و کار خوب بحث کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا در کسب و کار خود رونق دوچندان داشته باشید . به دلایلی افراد به طور فردی چیزی را که دوست دارند را انتخاب می کنند، اما اغلب آنها این است که آنها به دنبال آزادی هستند :

  1. آزادی برای انجام آنچه که آنها دوست دارند و آنچه در آنها خوب هستند انجام می شود
  2. آزادی برای کار با مشتریان که آنها انتخاب می کنند
  3. آزادی برای کار و سرعت خود
مترجمان آزادانه باید از منابع مالی خود ( از جمله مالیات ) مراقبت کنند، پروژه های خود را پیدا کنند و نزدیک شوند ( زیرا درآمد آنها بستگی به داشتن کار کافی دارد ) و وقت خود را به صورت عقلانی مدیریت می کنند ( از آنجا که آنها دیگر کسی را نمی گویند که چه کاری انجام دهند ) مطمئنا، آزاد سازی موفقیت آمیز نیاز به پوشیدن بسیاری از کلاه ها دارد، گاهی اوقات نیز شامل مسئولیت های مربوط به استخدام و مدیریت است . خوشبختانه، به طوری که فارغ التحصیلان شروع به تبدیل شدن به یک بخش بزرگتر از نیروی کار امروز، بازار به نوعی با ابزارهای قدرتمند که ممکن است مترجمین بتوانند برای اثربخشی بیشتر استفاده کنند پاسخ می دهد. درک اهمیت دسترسی به اطلاعات، صرف نظر از اینکه چه ابزاری را در حال حاضر استفاده می کنید، بیشتر ما برای بهترین ابزار برای مترجمان آزاد، با سایر ابزارهای محبوب برای مترجمان آزاد، ادغام می شود.

Calendar Tools

یکی از بهترین و بدترین چیزهایی که در مورد یک Freelancers این است که هر روز با هم متفاوت است . این ایده آل است اگر شما فردی هستید که از کار روزمره متنفر باشید - اما نگران کننده نیست اگر شما به اندازه کافی نظم و انضباط داشته باشید با در نظر داشتن این موضوع، داشتن تقویم و ابزار برنامه ریزی جلسات، همراه با بهترین ابزارهای دیگر برای Freelancers است که می خواهید استفاده کنید .
 

1. Google Calendar

بسیاری از افراد چند محصول اپل را به طور خاص به دلیل اینکه با یکدیگر هماهنگ می شوند، خریداری می کنند. در یادداشت مشابه، از آنجا که اکثر مردم یک حساب Google دارند، گوگل تقویم استاندارد طلایی است، یکی از بهترین ابزار برای Freelancers از نظر مدیریت تقویم، به ویژه اکنون که ویژگی های جدیدی را برای موارد استفاده تجاری معرفی کرده اند.

google-calendar
  1. قبل از قرار ملاقات شما هشدار می دهد (شما می توانید چند دقیقه قبل انتخاب کنید)
  2. به شما امکان می دهد موقعیت مکانی و سایر جزئیات مربوط به جلسه خود را وارد کنید
  3. اجازه می دهد تا برای قالب بندی غنی و لینک کردن به طوری که شما می توانید یادداشت ها و سخنرانی ها قبل از جلسه به اشتراک بگذارید
رویدادهای تقویم Google را می توان با سایر اعضای تیم به اشتراک گذاشت، بنابراین اگر شما به عنوان دستیار مجازی برای بسیاری از مشتریان کار می کنید، می توانید چندین تقویم را در یک زمان مشاهده و مدیریت کنید.

2. Calendly

Calendly به شما کمک می کند تا افرادی که لینک دعوت نامه را دریافت کرده اند در جلسه حضور داشته و افرادی که این لینک را دریافت نکرده باشند در جلسه شما حضور نداشته باشند .

calendly

Calendly به شما امکان می دهد جلسات یک به یک یا گروهی را با برنامه های Google Calendar، Outlook، Office 365 و iCloud، و همچنین برنامه هایی مانند Salesforce، Zapier، Slack و MailChimp هماهنگ کنید. Calendly همچنین به طور خودکار شناسایی منطقه را مدیریت می کند، بنابراین شما می توانید جلسات را با مشتریان از کشورهای دیگر با سردرگمی کمتر برنامه ریزی کنید.