شرکت طراحی سایت اینتو وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران
021-54821333 021-54821444 021-54821666 09127371388
دبی - دیره - خیابان نایف
1588457236 97+

4 عدد از بهترین پلاگین های مدیریت رویدادها در وردپرس

نویسنده : مجید سعادت طراحی سایا با وردپرس 2018/05/29
4 عدد از بهترین پلاگین های مدیریت رویدادها در وردپرس

4 عدد از بهترین پلاگین های مدیریت رویدادها در وردپرس : تا کنون متوجه شده اید که یک افزونه تقویم مشابه ابزار مدیریت رویداد کاربردی نیست. تقویم ها تاریخ وقایع را نشان می دهند، در حالی که بهترین افزونه های مدیریت رویداد وردپرس توابعی مانند فروش بلیط، RSVP، مدیریت میهمان، اطلاعیه های خودکار ایمیل، فرم رزرو و موارد دیگر را ارائه می دهد .
حال باید تصمیم بگیرید که از رویداد خود چه انتظاری دارید و می خواهید خروجی که به شما می دهد چه باشد . آیا شما نیاز به فروش بلیط برای رویدادها دارید؟ آیا می خواهید اطلاعات دقیق مانند تصاویر، نقشه ها و روش های پرداخت نمایش داده شود؟ شما می توانید تک تک این موارد را لحاظ نمایید . 
برای به دست آوردن برخی از ویژگی های تقویم پیشرفته، پلاگین مدیریت رویداد وردپرس مورد نیاز است. برای شما ده ها گزینه برای انتخاب وجود دارد، و مزیت های این پلاگین ها، مقرون به صرفه بودن ، قدرتمند بودن و رابط کاربری آسان هر پلاگین می باشد . ماژول های که به شما معرفی می کنیم هر کدام دارای مزیت های هستند که شما نسبت به امکاناتی که نیاز دارید انتخاب بفرمایید .

بهترین پلاگین های مدیریت رویدادها در وردپرس

  1. Events Manager
  2. WP Event Manager
  3. Event Organiser
  4. All-in-One Event Calendar

پلاگین مدیریت رویداد Events Manager یک نسخه رایگان عالی ارائه می دهد، اما شما می توانید گزینه ای برای ارتقا به Events Manager Pro داشته باشید. کاربر متوسط به نسخه Pro نیاز ندارد، اما نسخه حرفه ای دارای ویژگی های بسیار خوبی با قیمت 75 دلار است. به عنوان مثال: حمایت حقوقی، دروازه پرداخت سفارشی، API، حفاظت از هرزنامه، کوپن، تخفیف، فرم رزرو قابل تنظیم و پشتیبانی از PayPal. 

events-manager-wordpress

رابط کاربری این پلاگین برای کاربر متوسط وردپرس به اندازه کافی ساده است و هنگامی که در سایت نمایش داده می شود، می تواند برای فروش بلیط ها، نمایش یک تقویم ساده یا نمایش جزئیات رویداد مورد استفاده قرار گیرد. من دوست دارم که این پلاگین با خوراک iCal و تقویم Google ادغام شود. شما همچنین می توانید برخی از ویدجت ها را برای نمایش مکان ها، تقویم های کامل یا رویدادهای فردی استفاده کنید.

پلاگین WP Event Manager

WP Event Manager یکی از ساده ترین و سبک ترین پلاگین مدیریت رویداد وردپرس است. من آن را برای کسانی که می خواهند سایت خود را سریع راه اندازی کنند و فضای زیادی را نداشته باشند و یا با استفاده از ویژگی های فراوانی از آن استفاده کنند، پیشنهاد می دهم. این پلاگین ممکن است پلاگین جدید در فضای مدیریت رویداد در نظر گرفته شود، اما این پلاگین محبوب با بسیار عالی حاضر شده است. ما حتی متوجه شدیم که کاربران در مورد پشتیبانی توسعه دهندگان این پلاگین برای نسخه رایگان افزونه دلگرم شده اند .

wp-event-manager-wordpress

همانطور که  بسیاری از پلاگین ها در این لیست، مدیریت رویداد را ارائه می دهند اما پلاگین WP Event Manager یک پلاگین هسته آزاد، همراه با گزینه ای برای خرید افزونه برای صعود به نسخه حرفه ای را دارا میباشد . اگر چه رابط کاربری بسیارساده است، لیست ویژگی این افزونه رایگان بسیار چشمگیر است. به عنوان مثال، شما همه چیز را برای مثال از ترجمه چند زبانه ، فرم ، و ویدجت ها و کد کوتاه برای لیست رویداد قابل جستجو دریافت می کنید.

پلاگین Event Organiser

event-organiser-wordpress

پلاگین Event Organiser یک راه حل مناسب مدیریت رویداد را برای محیط وردپرس به دلیل ترکیب آن با انواع پیش فرض سفارشی ارائه می دهد. اساسا، شما این افزونه را نصب می کنید، سپس نوع پست سفارشی را انتخاب کنید تا قالب پست وردپرس را حفظ کنید، اما باید بتوانید کنترل برخی از ماژول های رویداد اضافی را به دست آورید. بنابراین، این یک رابط کاربری بصری است، با ویژگی های اساسی مورد نیاز و برخی از پشتیبانی عالی برای رویدادهای یک باره و تکراری. 

پلاگین All-in-One Event Calendar

اگر شما به دنبال یک پلاگین مدیریت رویداد وردپرس بدون هیچ گونه نسخه حرفه ای هستید، افزونه تقویم رویداد All-in-One ممکن است به شما کمک کند. این پلاگین تعدادی از ویژگی های مناسب را مانند رویدادهای تکراری، فیلتر کردن، و نقشه های جاسازی شده گوگل، همه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. برخی از خدماتی که پلاگین All-in-One Event Calendar به شما ارائه می دهد عبارتند از :
  1. مشاهدات گسترده
  2. فرم ارسال مقدماتی
  3. ابزارک فوق العاده
  4. جایگاه ها
  5. ارسال به توییتر
  6. و موارد بیشتر
all-in-one-event-calendar-wordpress

این پلاگین با توانایی واردات از فیس بوک، به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی، صرفه جویی در محل برگزاری، و رویدادهای در حال تکرار است. این پلاگین در قلمرو به اشتراک گذاری / وارد کردن متمرکز است ؛ زیرا این ابزار برای به اشتراک گذاری و وارد کردن داده ها از Google Calendar، Apple iCal و MS Outlook به راحتی قابل دسترسی است.


 

مقالات مرتبط